Jump to content
php.lv forumi

par datumu


bra

Recommended Posts

man ir radusies neliela problēma ar datuma noteikšanu piem gribu uzzināt kāds datums būs pēc 15 dienām var jau Just brutāli skaitīt klāt, bet tad var sanākt 40.05.2004 un tas tok vairs nava normāli kā arī gribētos uzzināt arī ar - datumu respektīvi kāds datums bija pirms 15 dienām

Paldies jau iepriekš par palīdzību

Link to comment
Share on other sites

<?php
echo date('Y-m-d', strtotime("+15 days", strtotime('2005-04-27')));

?>

16985[/snapback]

pēc šī sanāk ka šis man uztaisa 16.01.1970 un vai tik tur nava dažas dienas par daudz? AR to datumu kautkas nav kārtībā šis piesakaita 15 dienas pie pirmā janvāra 1970 gadā un tas tok nav tas ko mana vajag ar miketime cik sapratu man ir jāzin kāds datums būs lai to uztasīt, bet es tak nezinu es tikai gribu uzzināt kāds datums būs pēc 15 dienām

Link to comment
Share on other sites

pēc šī sanāk ka šis man uztaisa 16.01.1970 un vai tik tur nava dažas dienas par daudz? AR to datumu kautkas nav kārtībā šis piesakaita 15 dienas pie pirmā janvāra 1970 gadā un tas tok nav tas ko mana vajag ar miketime cik sapratu man ir jāzin kāds datums būs lai to  uztasīt, bet es tak nezinu es tikai gribu uzzināt kāds datums būs pēc 15 dienām

16987[/snapback]

 

parādi to savu kodu, manā gadījumā viss ir pareizi ;)

Link to comment
Share on other sites

$newdate = mktime(0, 0, 0, date("m"),date("d")+15,date("Y"));

jā bet kā šo izmantot viņš man atgriež 1115845200 a kas tas tāds kapēc nava normāls datuma formāts?

Edited by bra
Link to comment
Share on other sites

date('Y-m-d', $newdate)

cilvēkmīļo, pamatus jāzin!

 

php "mīl" unix formātu datumu glabāšanai, resp. cik sekunžu pagājis no unix ēras sākuma (1970. 1.janv). tas saucas unix timestamp

funkcija date - vienkārši formatē šo skaitu

Link to comment
Share on other sites

$newdate = mktime(0, 0, 0, date("m"),date("d")+15,date("Y"));

jā bet kā šo izmantot viņš man atgriež 1115845200 a kas tas tāds kapēc nava normāls datuma formāts?

16998[/snapback]

 

a tas ir UNIX timestamp, jeb sekundes skaitiitas no 1970 gada.

tad vajag veel vienu rindinju:

 

$newdate = date ("Y-m-d h:i",$newdate);

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...