Jump to content
php.lv forumi

Hostingu Reitingu ieteikums


Recommended Posts

Sveiki!
Mani sauc Jānis, man pieder neliels internet veikals. Pirmo reiz izlieku rakstu forumos, jo parasti paskaidroju visu cilvēkiem klātienē, bet šoreiz gribu padalīties ar Jums informācijā. Vienu dienu, meklēdams hostinga pakalpojumus, es gāju cauri dažādām reitinga mājaslapām Latvijā. Katra bija interesanta, bet vai visām var ticēt, jo hostingu firmas parasti uzpērk savas vietas topos. Tādēļ sākumā bija grūti izvēlēties, kam uzticēties. Neskatoties pēc dizaina vai satura es nonācu pie slēdziena, ka informācijas ziņā visbagātākā un uzticamākā mājaslapa reitingu ziņā ir https://www.hostingureitings.lv/ , jo šeit tiek apkopoti visi Latvijas lielākie hostinga pakalpojumu sniedzēji. Izskatot manus personīgos kritēriju man iepatikās HostinguReitingi.lv. Iesaku Jums izmēģināt šīs mājaslapas priekšrocības un sniegto detalizēto informāciju. Šis ir tikai mans personīgais viedoklis, vēlējos tik ar Jums padalīties.
Novēlu jauku Jums dienu un gaidīšu atbildes no Jums.

Link to comment
Share on other sites

Nē, Tevi sauc Maksims/Sergejs vai nu kā Tevi tur, un Tu strādā Garmtech. 

Jo neviens cits pie pilna saprāta esošs indivīds Garm huiņu nevienam nespamotu. Būtu labāk skrūvējuši tos Intel Kartupelis bāzētos serverus kas tur pagrabā mētājas ar tādu pašu degsmi kā cirtuši augšā šitās spamiskās figņas. Klauni.

Link to comment
Share on other sites

  • aaxc locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...