Jump to content
php.lv forumi

Meklēju darbu


Ruuzx

Recommended Posts

Sveicināti biedri!

 

Vēlos kaut ko mainīt dzīvē un uz doto brīdi izskatās ka tas varētu būt darbs. Ir IT vidējā profesionālā izglītība. Daudz lietas esmu apguvis pats, tajā skaitā HTML/CSS. Esmu iesācis mācīties arī Javascript un nākotnē ļoti vēlētos apgūt arī PHP. Ir pamatzināšanas arī darbā ar Photoshop. Pārsvarā esmu darbojies ar gataviem kodiem (phpbb, opencart, wordpress, joomla u.c.), bet ir arī viena info lapa uzņēmumam, kas taisīta no 0. Esmu strādājis par produktu menedžeri, datortehniķi, pašlaik esmu tirdzniecības menedžeris datorfirmā. Vēlos izmēģināt savus spēkus web programmēšanā. Ātri un patstāvīgi mācos, ar pirkstu nav jārāda kur, kā, ko atrast (tikai tad ja nu galīgi pats nevarēšu atrast, tad palūgšu kāda palīdzību). Tiecos uz izaugsmi, tāpēc arī darba vietā vēlamas izaugsmes iespējas. Esmu no Rīgas, ir B kategorijas vadītāja apliecība. Nepīpēju, nedzeru, vienvārdsakot esmu sportists.

 

CV ar pieteikuma/motivācijas vēstulēm varu nosūtīt privāti. Sīkāka informācija par un ap mani, kā arī kontaktinformācija - PM!

 

Link to comment
Share on other sites

Vajag sākt ar programmēšanas pamatu apguvi, saprast, kas ir cikls, funkcija, rekursija, utml. lietas.
Parasti courserā ir labi kursi, bet iesācējiem tikai python valodā:
https://www.coursera.org/course/interactivepython

Pēc tam, kad esi apguvi pamatus, vajag nostiprināt iemaņas ar tīri algoritmiskiem un tehniskiem (datorzinātņu aspektā) uzdevumiem, piemēram, atrisinot kādus 100 uzdevumus šeit:
http://www.spoj.com/

Vari risināt gan pythonā, gan lēnām pēc tam paralēli apgūt kā to pašu var izdarīt PHP un to pašu uzdevumu iesutīt PHP.

Nav vērts uzreiz sākt ar web aplikācijām, jo tas var izrādīties uzreiz pārāk liels pakāpiens. Kalnā vieglāk uzkāpt pa maziem pakāpieniem.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...