Jump to content
php.lv forumi

Ruuzx

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About Ruuzx

 • Rank
  Māceklis
 • Birthday 11/23/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Cēsis
 • Interests
  IT, auto, moto

Contact Methods

 • Skype
  girtinsh963
 1. Paldies par ieteikumu, tāds šobrīd arī plāns. :)
 2. Noderīgs topiks, jo šobrīd pats esmu kaut kur starp darba meklētājiem. Man gan vēsture cita, ir IT izglītība (diemžēl gan ne augstākā), kādi 5 gadi pieredze sākot ar IT preču tirdzniecību beidzot ar valsts iestādes IS un web lapu uzturēšanām, uzlabošanām utt.. Bet ir arī bet - pēdējie 4 gadi pavadīti pavisam nost no IT sfēras. Rezultāts? Līdz intervijai nevaru vairs tikt. Kā jau interese par serveriem un Linuxiem, tad spiežu uz adminu amatiem, bet nekā. Jaunībā pašmācības ceļos izzināju HTML/CSS kaut kādus Javascript, Python/Django, PHP, šādas tādas datubāzes, spīdzinājis Wordpress un pa
 3. Nezinu, sms jau liekas ok, vēl ātrs un nesāpīgs samaksas veids liekas paypals..
 4. Kādi komentāri? Meklēt, kas ēd ramu, palielināt ramu un max heap size vai likt jaudīgāku proci, jo šis pie kārtīgām GC darbībām iet uz 100%.
 5. +1. Vispār kāds šo izmanto? Info nekāda, hostings kaut kur pārcelts, viss tāds haotisks, nenopietns un nekur nav garantija, ka pēc pāris nedēļām nebūs down, jo tak vasara būs cauri un skola atkal sākās!
 6. Palielināt heap size? Vienam failam arī padaudz errori attiecībā uz Duplicate local variable result. Īsti pat nezinu kā efektīvāk viņus salabot, tā lai nenobrūk puse sistēmas. :D
 7. Ok, paldies, pārbaudīšu! Tagad gan pēdējā laikā vairāk lec ārā šis errors..
 8. Sveiki biedri! Esmu pilnīgi zaļš iekš tās Javas un Orākula, bet nu ir tā, ka nācās pārņemt vienu sistēmu/aplikāciju. Jāuztur un tagad arī jāatrisina viens gļuks. Centīšos pēc iespējas saprotamāk un skaidrāk/īsāk. Ir aizdoma, ka ir problēmas ar DB konekcijām. serveris1 - stāv veca sistēma, ar vecu Tomcatu utt. Oracle DB atrodas fiziski citur (katrā ziņā ne uz tā paša PC vai tajā pašā telpā). Šis serveris griežās jau gadiem ilgi. Virsū aplikācija, lietotāju konti glabājas DB, visa informācija tiek ievietota un glabāta uz DB. serveris2 - tikko fresh apinstalēta sistēma ar jauno Tomcatu
 9. Paldies par ieteikumiem, pagaidu variantā salabots ar mod_proxy. Ja tests viss būs ok, tad saliks smukāk ar portiem un tā.
 10. Jā, ports 8080. Ok, pačekošu ielejas ieteikumus, cerams, ka izdosies! :)
 11. Sveiki! Esmu nedaudz ieķēries Tomcat 7 konfigurācijā. Ir Ubuntu 14.04 server, ir uzlikts Tomcat 7, zem appiem ir ievietota aplikācija. Problēma sekojoša - atvērt aplikāciju var tikai ievadot http://ip:portu/mana-app. Neievadot portu, aplikācija neatveras. Kā arī nepieciešams, lai ip:porta vietā pietiktu ar hostname (aplikācija darbojās iekšējā tīklā), respektīvi http://lapa/mana-app/ un viss. Hostname visur salikt, no citiem pc pingot izdodas. Kas, ko, kā?
 12. Ja der ar pamatzināšanām Javascriptā, tad esmu ieinteresēts. :D Varu saņemt arī mazāk, po.
 13. Blad, kurā caurumā šie teksti atbilst topika nosaukumam - Front-end Dev alga? Spameri, ibio mantel.
 14. Ruuzx

  WEB programmētājs

  Ja pa vakariem un brīvdienām - tad jau arī interesētu. :D Bet kā pamats 400 Eur der tikai tad, ja dzīvo kojās vai pie vecākiem, un tā visa nauda paliek klozītei un meitenēm. :)
 15. Papildināšu, ka https://www.codeschool.com/ ir bezmaksas kursi (ievadkursi), bet pārējais par maksu - 29 dolāri mēnesī,kas man liekas nav nekas. Viens mīnuss priekš manis - nav PHP kurss.
×
×
 • Create New...