Jump to content
php.lv forumi

Add textarea to each uploaded file


Rados

Recommended Posts

Čiu , lieta tāda , ka mēģinu uztaisīt kautko līdzīgu spoki.lv ->izveidot rakstu -> augšupielādēt bildes. FORMU

 

Ilgi esmu domājis , meklējis informāciju , bet tā arī nekur nesameklēju.

 

Der arī šis variants -> http://demo.swfupload.org/v220/applicationdemo/index.php

 

bet man vajag lai katrai augšupielādētajai bildei blakus parādās teksta lauks , kurā klients var ierakstīt sev nepieciešamo informāciju.

Tālāk tā visa informācija tiks sūtīta uz mysql datubāzi , bet ar to tikšu pats galā.

 

Varbūt šeit būs kāds , kurš spēs palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

tu spēsi tikt galā ar datubāzes ierakstiem, bet nespēsi pielikt klāt vienu lauciņu? :)

Vienu lauciņu? Palasi taču!

Katrai augšupielādētajai bildei pievienot savu textarea.

 

Un jā , manuprāt ar datu sūtīšanu uz datubāzi problēmu nebūs.

Link to comment
Share on other sites

<input type="file" name="file[]" /> <br/><textarea name="info[]" cols="20" rows="4"></textarea> <br/><br/>
<input type="file" name="file[]" /> <br/><textarea name="info[]" cols="20" rows="4"></textarea> <br/><br/>
<input type="file" name="file[]" /> <br/><textarea name="info[]" cols="20" rows="4"></textarea> <br/><br/>
<input type="file" name="file[]" /> <br/><textarea name="info[]" cols="20" rows="4"></textarea> <br/><br/>
<input type="file" name="file[]" /> <br/><textarea name="info[]" cols="20" rows="4"></textarea> 

Link to comment
Share on other sites

nenoteiktam skaitam bilžu lai pievienotu teksta lauciņu būs jāpaspēlējās ar javascript vai labāk jquery.. pēc kkāda onuploadsuccess kad tiek parādīta bilde vajag pievienot t.s teksta lauku ar kkādu unikālu identifikatoru.. ja nemaldos tad jquery append būs pietiekama lieta..

Ideja man bija apmēram tāda pati , bet parcik esmu iesācējs , nespēšu šo lietu realizēt , tādēļ griezos pie jums ar cerību , ka kāds spēs palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Papēti SWFUpload dokumentāciju. Izmanto sevis veidotu JS callback funkciju, kura tiks izsaukta pēc katras veiksmīgas augšupielādes, kas arī tur blakus pievienos Tavu lauciņu. ērts variants, jo pēc tam, ar AJAX glīti var visu iemest datubāzē! (:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...