Jump to content
php.lv forumi

Darba sludinājumu portāla pārdošanas cena


Recommended Posts

Sveiki!

Man ir izstrādāts darba sludinājumu portāls. Vēlos viņu pārdot kopā ar visu hostingu un domēnu (tiek īrēts par attiecīgām naudiņām gadā).

 

Par lapu:

* klientu un lietotāju reģistrācija - ir (nepieciešama, lai varētu izmantot pilnvērtīgi visus pakalpojumus), bet nav obligāta, lietotājs var būt nereģistrējies

* lietotāja pievienojamais (upload) CV - ir (klientam tiek nosūtīts no profila)

* izlasot sludinājumu, poga "vēlos kandidēt" ir, ar visām no tā izrietošām sekām - epasts uz klientu u.t.t.

* reklāma - ir, pastāv iespēja ievietot banerus, peel banner arī ir

* paypal - izmantošanai, lai apmaksātu sludinājumu, ko klients ievieto, summas atšķirās pa nedēļām (piem 1ned 10 ēriki, 2ned 20 e). Reklāmai līdzīgi, bet tas viss ir modificējams.

* google analitics - ir

* captcha - ir

* skaitīklis - tas paliek katra paša ziņā, jo tie ir 1000 un 1, gaumes lieta.

* google - meklē vienkārši lieliski, t.i, meklētājā parādās informācija, jeb kā teikt, "google friendly".

 

Lapa nav domāta tieši un konkrēti Latvijas tirgum, bet gan globāli, t.i., klients no Kipras grib darbinieku virtuvē no Latvijas, vai klients no ASV grib It speciālistu no Latvijas vai Igaunijas. Doma tāda, ka šajā lapā var ienākt jebkurš interesents un atrast sev piemērotāku darbu, nav svarīgi kas tā pa valsti. Funkcionalitātes ziņā ir līdzīgi kā e-darbs.lv, atkārtoju "līdzīgi".

 

Tad nu beidzot jautājums!!!

- Ja Es to visu gribu pārdot, cik drīkstu / varu prasīt par šo projektu?

Projekts ir pilnībā izstrādāts, pircējs paņem un pelna (protams ja viņš to māk).

Aptuveni, kā tas viss vizuāli varētu izskatīties (cenu ziņā)?

 

Paldies!

Edited by Copy
Link to comment
Share on other sites

Samaksā man 500 $ un tu drīkstēsi prasīt kaut 1 000 000 000 $ (vienu miljardu USD)...

 

Bet vispār, google "sell/buy sites" un mēģini kādam iepārdot to savu produktu. Es teiktu, ka kaut kādu naudiņu jau var mēģināt atpelnīt, bet uz mega cipariem velti sacerēties.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...