Jump to content
php.lv forumi

PHP SMTP && Mape SENT


Ya.lvuser

Recommended Posts

Man te uzradās jautājums, un īsti arī nekur nēesmu atradis izeju sekojošai situācijai:

 

Vajag nosūtīt meilu no PHP, bet lai nosūtītais meils saglabājas mapē SENT.

 

esmu izrakājis Roundcube, un risinājumu nēesmu atradis (visā meila sūtīšanas procesā nekur neredzu nekādu veidu kur tiek pateikts ka jāsaglabā meils mapē Sent, kā arī sūtīšanu esmu uztaisījis (bez error reportiem) tā pat kā RoundCube), vai kādam ir kāda ideja ?

Edited by Ya.lvuser
Link to comment
Share on other sites

Doma nav slikta, to esmu apskatījis, un apsvēris ideju lietot, toties šim ir maza problēma, viņš nezin izsūtāmā e-pasta Message_id, kas šinī gadījumā spēlē diezgan lielu lomu e-pastu sakārtošanā.

 

Man šķiet, ka to dara vienkārši izsaucot imap_append().

http://lv.php.net/manual/en/function.imap-append.php

Link to comment
Share on other sites

nu par pasta servera pusi, nez vai būtu pareizi teikts, jo SquirrelMail un RoundCube saglabā vēstuli tādu, kāda ir saņēmējam (tātad ar visiem headeriem un message_id), ja nu vienīgi ierakstot vēstuli INBOX.Drafts mapē tā tiek automātiski izsūtīta, tad iespējams ka meilserveris pārvieto vēstuli uz Sent, bet pagaidām rokoties neko īpaši atradis nēesmu kā atrisināt doto problēmu

 

Nu, tādā gadījumā, man šķiet, ka tas tiek konfigurēts pasta servera pusē. Tad tiešām var mailu 1:1 ielikt tādu, kāds tas ir saformēts pie izejas no SMTP servera.

Link to comment
Share on other sites

Tikpat labi tas varētu būt headeros, kāda direktīva, kas liek mailserverim pirms izsūtīšanas to nogādād Sent mapē.

 

Es domāju, ka tas ir mail servera galā, jo teiksim, sūtot meilu caur gmail viņš parādās sent mapē bez jebkādas konfigurācijas no manas puses.

Link to comment
Share on other sites

Tikpat labi tas varētu būt headeros, kāda direktīva, kas liek mailserverim pirms izsūtīšanas to nogādād Sent mapē.

 

Ļoti šaubos. Tas būtu tikai loģiski, ka šo lēmumu pieņemtu pats mialserveris kur saglabāt to e-pastu, un vai vispār.

Izmantoju phpMailer skriptu sūtīšanai, nekādus "īpašos" uzstādījumus nelieku.

Link to comment
Share on other sites

Laikam sanāk ka atradu kā tas darās:

 

1. Message_id ģenerē sūtītājs (šinī gadījumā skripts, ko viņš ieraksta headeros)

2. kā jau iepriekš Aleksejs minēja "imap_append" (un message_ID man ir)

 

Paldies ka mēģinājāt palīdzēt, bet apkopojot šo info, man iznāca atrast šo risinājumu.

 

Ļoti šaubos. Tas būtu tikai loģiski, ka šo lēmumu pieņemtu pats mialserveris kur saglabāt to e-pastu, un vai vispār.

Izmantoju phpMailer skriptu sūtīšanai, nekādus "īpašos" uzstādījumus nelieku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...