Jump to content
php.lv forumi

Dazas Lietas


m[aiK]ro

Recommended Posts

<code><font color="#000000">

getenv("HTTP_USER_AGENT");
</font>
</code>

Tev dabūs to ko PHP "zina" par klienta browseri un OS ( kaut kas tāds: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; lv-LV; rv:1.4b) Gecko/20030507), šajā stringā tad arī meklē kaut ko līdzīgu `XP`, `98`.

Lai būtu skaidrs, kas katrai OS jāmeklē, patestē un atrodi to kas glabājas ieks augstāk pieminētā stringa uz dazādiem Tev interesējošiem OS.

Link to comment
Share on other sites

ro,2003-06-15 14:09] a nevar katru atsevishki????

Vār atsevišķi, tikai būs Tev kods jāuraksta pašam:

<code><font color="#000000">
if (eregi ("(win|microsoft)", $HTTP_USER_AGENT)==true) $os="Windows";
</font>
</code>

ut.t.

;)

Link to comment
Share on other sites

offtopics:

2 m[aiK]ro: iepatīkās man tvas ķinķēzīņš (avatars)

 

2 K|NG: ja dari tādus ieteikumus, tad labāk pamāci cilvēkiem lietot preg_match, nevis ereg(i), citādi tev/viņam vēlāk uzbrauks virsū par to, ka preg strādā ātrāk, nekā ereg, bet pārsvara gadījumos pietiek arī str_* funkcijām.

Link to comment
Share on other sites

Njāā! nezkapē neviens mani nesaprot ko es īsti vēlos! tipa piemērs: Pārlūx: opera 7 os: windows 98 tipa es veelos lai vinjs paraada kaads izlaidums vindowzim (95,98, XP, u.c) un pārlūkam arī lai parāda kāds izlaidums. Zinu k.kur esu recējis, bet nezinu kā to dapūt. palīciet luucu!!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

ro,2003-06-15 20:20] Njāā! nezkapē neviens mani nesaprot ko es īsti vēlos! tipa piemērs: Pārlūx: opera 7 os: windows 98 tipa es veelos lai vinjs paraada kaads izlaidums vindowzim (95,98, XP, u.c) un pārlūkam arī lai parāda kāds izlaidums. Zinu k.kur esu recējis, bet nezinu kā to dapūt. palīciet luucu!!!! :huh:

ko ta Tev īsti vajag?

Ir šitāds līks kods uz ātro no izrauts, tur ir tie vārdiņi kas vajadzīgi, bet tas ir ar to ereg :)

izlasa ārā no tās garās rindas tos vajadzīgos vārdus i viss

te 1: http://paste.php.lv/167

un te tas fragments no postnukes:

http://paste.php.lv/160

 

Tev tur pusi drošvien nevajadzēs, bet nu paraudziņš tāds neizkasīts

nāksies pierakstīt klāt jaunākos pārlūkus un Ugunssienas vai arī kāds php labvēlis iedos pareizo - izkasīto ;) untml.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...