Jump to content
php.lv forumi

Izveidot thumb bildīti


rebuilder

Recommended Posts

Sveiki,

 

ilgi domāju kā vislabāk izveidot thumb bildīti tā teikt profila bildei.

Ir laba kurā lietotāji reģistrējas, un var uploadot savu bildi, kas parādās viņa profilā un pie komentāriem rādās maza thumb bildīte. Pagaidām thumb bilde tiek automātiski izgriezta no lielās bildes apmēram pēc principa, samazinām lielo bildi līdz noteiktam izmēram, un tad jau no šīs bildes centra izveidojam mazo.

Viss jau darbojās lieliski, bet nereti, gribas to tumb bildi citādāku, nevis ņemtu no bildes vidus, varbūt kāds var ko ieteikt? It kā jau ideālais variants ir draugiem.lv pie profila bildes, kad sakumā pievienojam, un tad griežam mazo ārā, bet kā ko tādu izveidot, nu man ir patumša bilde.

Link to comment
Share on other sites

Mani divi varianti:

 

Ar jquery nosakam X Y asis:

 

jquery crop image

piem., http://www.webresourcesdepot.com/jquery-image-crop-plugin-jcrop/

 

Tad ar PHP GD vai ImageMagic izgriežam.

 

Vai arī ar CSS norādam bildes daļu kuru attēlot, bet tas nebūs labākais variants - labāk ar php izgriez un glabā vnk 2vas bildes

Edited by labaiss
Link to comment
Share on other sites

Es komentēju, jo Tu sniedz nekorektas atbildes. Kāpēc visiem jābūt tizliem, stulbiem kā Tev, ko?!

 

Ibio, beidz vienreiz krāt tos postus! Būtu labāk pamatojis, piemēru parādījis, kā ar pliku JS var sagriezt bildi un to saglabāt un vēlāk lietot BEZ PHP.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...