Jump to content
php.lv forumi

Tātad, errors smadzenēs...


Snukzz

Recommended Posts

  • Replies 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tev jau nav tāda struktūra kādu es teicu! Tev ir 1:n nevis n:n struktūra!

Tev vajadzēja tās features likt šādā tabulā:

feat_ID, prece_ID, feat_name, feat_value

Un tajā likt datus: (1, 1, "av_in", "true") utt

tad varētu vienkārši selektēt tās features kuras ir konkrētai precei! Arī ja kautkas pamainītos tajā specifikācijā (nāktu klāt / ietu nost kāda fīča) nebūtu problēmas pamainīt datus, bet tagad vajadzēs visu tabulu restrukturizēt!

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Eeee...bet paga....bet kaa lai realizee to, ka pievienojot jaunu produktu tiek piedaavaats atkjekseet konkreetus laucinjus un atseviskos laucinjos ierakstiit veertiiibas???!!!? RESP. no kaa tad es raushu fiichas kuras glabaajaas ar attieciigaa produkta ID? Jaataisa kaut kaads '0' produkts kuram ir visas fiichas vai? Es iisti nesapratu! Paskaidro ja vari! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Nu tur vajag vēlvienu tabulu, kurai ir 1:n atteicības ar features un products tabulām, kurā glabāsies nepieciešamās fīčas. tb: (product_type, feature_ID). Tas type piemēram varētu būt "televizors", "ledusskapis", "dvd pleijers", utt, vai arī ārējā atslēga uz produktu lista tabulu.

 

Tu pirms programmēšanas uz papīra ER modeļus pazīmēji vispār?

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

Nepaziimeeju, bet sanaak ka vajadzeeja.... :P Skaidrs skaidrs... par sitaadu shtelli esmu urbies! :P

 

vot taa ir ka regulaari neprogrammee... njemiet piemeru no manis - PROGRAMMEEJIET VAIRAAK! :lol:

Edited by Snukzz
Link to comment
Share on other sites

:huh: ....nu taaa.... shitik taalu tiku....

<TABLE>
<?php
$prece_id=user_num($_GET['prece']);
$f_res=mysql_query('SELECT * FROM pro_feat WHERE preces_ID ='.$prece_id);
while($f_row=mysql_fetch_row($f_res)){
?>
<TR><TD><?=$f_row[0]?></TD></TR>
<?
}
?>
</TABLE>

 

Kaa lai dabuu tabulaa "pro_feat" noraadiitaas fiicas aaraa no tabulas "features"??? :blink:

Edited by Snukzz
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...