Jump to content
php.lv forumi

lietotāja profila labošana


rebuilder

Recommended Posts

Interesē sekojoša lieta, lapas reģistrēts lietotājs atver savu lapu un rediģē profilu, kur var nomainīt info par sevi. Pirms tiek atjaunota informācija datubāzē, tiek pārbaudīts vai jau neeksistē jau viņa norādītā e-pasta adrese.

Problēma rodas tad, kad lietotājs nolemj nemainīt e-pasta adresi. Respektīvi uz pārbaudi tiek nodota viņa e-pasta adrese, kas jau ir reģistrēta datu bāzē, bet vajadzēt, lai tiek pārbaudīti visi citi lietotāji izņemot viņu pašu.

Ceru domu uztvērāt.

 

Vēl pie reizes, kāds varbūt var iedot kādu linku uz pamācību, kur aprakstīts smuks javascript, kas pārbauda aizpildītos laukus, vai jau tāds lietotājs neeksistē datubāzē, vai e-past ir valiids utt.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams šis palīdzēs - http://tinyurl.com/34mud33

Kā arī, respektīvi "value" tiek norādīts esošais datubāzes vērtības. value="<?php echo $row['name']; ?>" pēc padotajiem datiem tos maina.

Tad attiecīgi uzveido kveriju, kas updeito / pārbauda visus lauciņus, attiecīgi katrā izmainītajā laukā tiks padoti jaunie dati! Kautko samurgoju, bet mož kautkas no manis teiktā DER! :P

 

Lūdzams nespālut man sejā ;)

Link to comment
Share on other sites

viena tante

 

Jau mēģināju tā, bet neņem pretī, izmet, ka e-past eksistē...

 

$parbauda_epastu  = mysql_query("select epasts from lietotaji where lietotajs != '$liet'");

if(mysql_num_rows($parbauda_epastu ) !==0)
echo "<br>E-pasts <b>$epasts</b> jau ir reģistrēts sistēmā.";
else
{

$query = "Update.....

 

 

Iespējams šis palīdzēs - http://tinyurl.com/34mud33

Kā arī, respektīvi "value" tiek norādīts esošais datubāzes vērtības. value="<?php echo $row['name']; ?>" pēc padotajiem datiem tos maina.

Tad attiecīgi uzveido kveriju, kas updeito / pārbauda visus lauciņus, attiecīgi katrā izmainītajā laukā tiks padoti jaunie dati! Kautko samurgoju, bet mož kautkas no manis teiktā DER! :P

Lūdzams nespālut man sejā ;)

 

To visu es zinu un jau daru!

 

Pārbaudes steitmentā izfiltrē konkrēto lietotāju -

...where id <> konkrētā_lietotāja_id

 

Lieta tāda, ka man tieši nevajag atlasīt šo konkrēto lietotāju.

Edited by rebuilder
Link to comment
Share on other sites

SELECT epasts FROM lietotaji WHERE epasts='$epasts' and lietotajs<>'$liet'

Man domāt, ka lietotāju no pārbaudes var ņemt arī ārā un pārbaudīt, vai konkrētais epasts ir unikāls visā tabulā bez lietotāja filtra. Pat ja jaunais epasts ir tāds pat kā esošais lietotāja epasts, tad nekādu update nafig nevajag, jo dati tāpat nemainās.

Edited by Val
Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka man tieši nevajag atlasīt šo konkrēto lietotāju.

Nu netiks jau arī atlasīts, tu taču pie WHERE pieliec nosacījumu, lai id NEsakrīt ar konkrētā lietotāja id.

 

 

Val gan būtībā pareizi saka - vari arī nemaz nefiltrēt to lietotāju, bet tādā gadījumā jāņem vērā kļūdu paziņojumi, jo lamāties tad, kad lietotājs nemaina savu epasta adresi, nebūtu labi.

Link to comment
Share on other sites

es atvainojos ka izsaku savu invazivo ideju bet var jau labak darit ka to daudzi praktize ka galvenaja lietotaja loga ieksa izvadas gatava informaciju ar papild linku edit sadala tiek izvadita un tada veida visas raizes tiek nonemtas :) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...