Jump to content
php.lv forumi

Code

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  102
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Code

 1. Izstrādātie dizaini arī drausmīgi, bet nu jau būs gana.... jauns uzdevums - meklējiet kaut ko pozitīvu. :D
 2. Izdzēs to kodu un sāc lasīt grāmatas par PHP pamatiem. Tas ko Tu tur raksti ir kaut kāds DB administrēšanas rīks.
 3. Vispār Tev atbildēja jau, bet - nē, neskatās kur Tu esi stājies un neko tas nemaina.
 4. https://latvija.lv/Statistics/Default.aspx#lu
 5. Tepat forumā - tēmu apkopojumā. Pašķir zemāk līdz datu bāzu sadaļai (ierakstu dalīšana pa lappusēm).
 6. Tev jau briedis pateica visu, tu tikai turpini domāt citā virzienā. Tev jāskatās tikai pēdējās aktivitātes laiku, kad attēlo online lietotājus. To "online" lauku tev būtībā nemaz nevajag. Kad lietotājs kaut ko izdara, tad apdeito to $lastseen un pie tiešsaistes lietotāju saraksta atlasi tikai tos, kuriem tas $lastseen ir piemēram to pašu 5min robežās. Ja nu ļoti vēlies to "online" lauku, tad tajā pašā brīdī arī vari pārējiem taisīt apdeitu.
 7. SELECT MAX(vertejums) FROM( SELECT vertejums FROM rating UNION SELECT vertejums FROM total_rating UNION SELECT vertejums FROM total_ratings)
 8. Un tagad vēlreiz izpēti jau pašu pirmo atbildi uz Tavu problēmu.
 9. Code

  Par programmētājiem.

  Manuprāt, vidusskola nav nemaz tik slikta izvēle. Ja vēl paralēli paņem kaut vai tos pašus progmeistara kursus, tad pamats būs arī programmēšanā, kas vēlāk atvieglos arī studijas augstskolā. Ietaupīs veselu gadu un pamatskolas viela nebūs tik sasteigta un saspiesta.
 10. Gan jau ka pats kaut kur pārliki vai arī varbūt to xampp centies pārinstalēt. Atceries kādu faila vai foldera nosaukumu un iemet searčā uz visu datoru. Ja neko neatrod, tad ņem kādu failu atjaunošanas programmu un skaties ko atradīs tur.
 11. Vai tad nu neapnīk to kakuci spamot visu laiku...?
 12. Risinājums caur pakaļu. :D SELECT * FROM tabula WHERE statuss=0 and (SELECT COUNT(*) FROM tabula where statuss=0)>10 UNION ALL SELECT * FROM tabula WHERE (SELECT COUNT(*) FROM tabula where statuss=0)<=10 ORDER BY id DESC LIMIT 10
 13. Laba ideja, pozitīvi! Varbūt būtu efektīvāk katrā no tiem trīs bokšiem piedāvāt visus vārdus savādākus, savādāk šādi var vienkāršāk uzminēt kurš pie kura ir. Nedaudz sasmējos par "Nepareizi, lai mācītos jaunus vārdus tev jātbild pareizi!" :D
 14. Code

  file upload

  Uztaisi jaunu php failu ar saturu <?php phpinfo(); ?> Atver viņu un tur sākumā jārāda ceļu līdz šim (php.ini) failam ("Configuration File Path" vai līdzīgi). BTW tur pat arī vari apskatīt manas iepriekš pieminētām vērtības, bet labot gan vajadzēs iekš php.ini
 15. Code

  file upload

  Pārbaudi php.ini vērtības šiem mainīgajiem upload_max_filesize post_max_size max_execution_time max_input_time memory_limit
 16. Varbūt draugu pasi var izmantot...
 17. codez, laba doma! Šķiet, ka tāds variants varētu darboties, vienīgi man ir spēcīga aizdoma, ka lapai A nepatiks ideja par e-paraksta izmantošanu. Biju cerējis uz kādu prastu risinājumu, lai lapu A pēc iespējas mazāk būtu jābaksta. Varbūt kādam vēl kāda perversa ideja parādās...
 18. daGrevis, ne gluži. Veicot pirkumu lapā A, lietotājs netiek nekur novirzīts un pirkums tiek izdarīts turpat. Doma ir tāda, ka ir vēl cita lapa B, kura būtībā reklamē lapas A produktus, bet pats pirkums notiek lapā A. rATRIJS, jā, tieši tur ir tā problēma. Par pieeju... nu kā to ņem. Būtībā lapai A ir daļēja pieeja - varu sarunāt, lai ievieš tur kādas izmaiņas vai speciālus skriptus ieliek, bet problēma paliek - es nevaru garantēt, ka viņi pēc tam kodu nenomaina sev par labu. Grey_Wolf, it kā ir iespējams iegūt tādā veidā apstiprinājumu, ka tas nācis no lapas B, bet problēma paliek vecā - kā to piefiksēt, lai lapa A nevarētu pateikt "Ko?! Nav bijis nekāds pieprasījums. Neko nezinam par jūsu fiksētajiem datiem.".
 19. Grey_Wolf, pašam klientam nevajadzētu neko norādīt. Būtībā jau var pateikt, ka klients nācis no lapas B (linkos uz lapu A tiek padotu atbilstoši dati vai arī tiek veidoti citi atbilstoši pieprasījumi, kuri spēj identificēt, ka tas nācis no lapas B), lai nokļūtu pie pirkšanas iekš lapas A, bet problēma ir tā, ka lapa A šo pieprasījumu var mainīt un noignorēt to ka tas nācis no citas lapas, tādējādi fiksējot to kā savējo. Šis punkts arī ir tas, kurš man nedod mieru. daGrevis, nesapratu īsti domu... par kādu infas apstiprināšanu Tu domā un kā tas tieši ļautu izvairīties no šmaukšanās lapas A pusē?
 20. Eksistē divas lapas (A un B). Iekš lapas A tiek pārdotas preces, savukārt lapa B reklamē šo preci. Rodas jautājums kā realizēt drošu veidu, kas fiksētu, ka iekš lapas A pārdota prece pateicoties lapai B, respektīvi - produkts ir atrasts izmantojot lapu B. Jāņem vērā, ka lapai A uzticēties nedrīkst, tāpēc vajadzīgs risinājums ar kuru būtu grūti šmaukties. Pieņemu, ka šāda tipa problēma varētu būt populāra "eBiznesā", bet nav īsti skaidrs uz kuru pusi skatīties.
 21. Code

  ftp serveri

  Pašu serveri uzinstalēji pirms mēģināji pieslēgties?
 22. Manuprāt, vajadzētu vairāk piestrādā pie dizaina un satura attēlošanas. Pašlaik neizskatās īpaši pievilcīgi - lapa mani neuzrunā apskatīties tās saturu.
 23. Code

  CSS nepārlādē

  Pieliec kaut kādu mainīgo, piemēram, datumu. style.css?v=28112010
 24. Code

  Javascript POST

  Gan jau ka iekš register_form.php ir kļūdas.
 25. Code

  register.php

  Es par šito brīnumu runāju.
×
×
 • Create New...