Jump to content
php.lv forumi

Jaunumi


Invisible Shadow

Recommended Posts

Es atradu vienu krutu web dizainu vienā adresē un tagad es vēlos tā iebūvēto flash jaunumu dizainu pielabot tā, lai var automātiski pievienot jaunumus.

Bilde: 5keaeqh5a4d3eis5tky6.png

Ko vēlos panākt? Vēlos izveidot vai atrast tādu sistēmu, lai no interneta uzreiz var pievienot jaunumus ar savu bildīti un spiest Read more >>, lai redzētu pilnu rakstu un arī tur malā, lai rādītos 6.,7.,8. jaunākie jaunumi ar visu tekstu un bildīti :)

P.S esmu nūbs php lietās, html un css vairāk pārzinu

Edited by Invisible Shadow
Link to comment
Share on other sites

Nu ko "malacis" (tas par dizaina zagsanu). Nu a kas tev liedz izveidot pašam tādu sistēmu? ņem mysql + php roka un aiziet ;) Te pat froumā ir visādi piemēri šajā jautājumā. Vajag tik rakt :) Lai veicās!

Neko nezagu :P tur var dizainus par brīvu vilkt.

Nevēlies iedot kaut 1 topiku, kur būtu kaut kas līdzīgs šai problēmai?

Edited by Invisible Shadow
Link to comment
Share on other sites

Jaunākos postus vari iegūt kaut kā tā :

 

$q = mysql_query("SELECT id, post_title, date

FROM db.tabula order by id desc limit 5") or die(mysql_error());

while($row = mysql_fetch_array($q)){

extract($row);

$ids=$row["id"];

echo "<a href='http://www.URL.lv/?p=".$ids."'>".$row['post_title']." (<b><span style='color: black'; align='center';valign='center'>".$row['date']."</span></b>)</a> ";

echo ""; }

 

Ja gribi no neta peņemt kaut kādu info, tad būs jāizmanto kaut ko līdzīgu -$str = file_get_contents("URLs");

preg_match_all("/class=\"toggle_inline_adapter\">(.*)<\/a><\/td>/", $str, $str);

$cad_nr = $str[1][0];,

 

lai varētu konkrētā lapā izvilkt vēlamo tekstu+bildi. Tālāk šo info iemet savā db un tad jau pēc 1.punkta izvadi.

Edited by Uldis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...