Jump to content
php.lv forumi

PSD to HTML


bluebird

Recommended Posts

Pamegjini shamo paskidrot klientam ;)

It ipashi ja lapa paredzeta arzemniekiem. Prasibas buus elementaras.

Visam jaizskatas Ok. uz Visiem parluuiem.

Esmu pamēģinājis, nostrādāja. :D

Un ja Google var likt brīdinājumu, ka "tavs vecais pārlūks smird, mēs tam uzkāšam, lūdzu, apgreidojies", tad es arī varu. Un arī paskaidrot klientam, kādi no tā būs ieguvumi.

 

Vienkarshi gribeju uzsvert, ka ir slikti pielietot tadu taktiku, ka 'Po' , lai klients 'greido' brauzeri, nevis izlabot gljukus.

Es nedomāju, ka vajag pateikt "man po, greidojies", bet "jūsu izmantotā tehnika ir novecojusi, lūdzu, izmantojiet jaunāku, lai iegūtu visas krutās fīčas yo". Un kāpēc lai tā neteiktu? Cenšanās pielāgoties katram sīkam sūdam kavē progresu.

 

Visās citās nozarēs, izņemot programmizstrādi, tādu praksi pielieto. Nopirki jauno procesoru? Izmet veco mātesplati! Nopirki MB SLS AMG? Izmet veco Golf Mk2 TD turbīnu, uz SLS nederēs. Un neviens pat nejautā, kāpēc, un nedomā sūdzēties.

 

 

Un ja ir iespejams izvairieties no transparent lietosanas, kaut mazliet vairak ieguldot darbu, tad tomer vjadzetu izmantot alternativas.

Transparency ir starp tām lietām, kuru pielietošana, lai kaut ko izdarītu ātrāk, manuprāt, ir pilnīgi atbalstāma. Transparancy tiek lietots jau no aizvēsturiskiem DOOM spraitiem un alpha-transparencty TGA izmantoja vismaz jau Q3 engine, tad kāpēc ~12 gadus vēlāk to nevarētu brīvi lietot arī webizstrādē?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...