Jump to content
php.lv forumi

Piedavajums


Blumish

Recommended Posts

Tatad man ir lapa smiekliem.lv

 

Ideja ir taada attistiit vinu un pievienot papildus iespejas.

Galavenas iespejas ko vajadzetu pievienot ir:

 

1. Kategorijas

2. Rating sistema

3. Registracija

 

Tas butu 3 galvenas lietas.

 

Tatad mekleju cilveku kas so varetu izveidot prieka peec, bez atlidzibas. Vienkarsi partneri ar kuru kopa turet smiekliem.lv lapu.

 

Ar laiku varetu vel pievienot iespejas, piemeram dr.lv pasi, automatisku anekdosu pievienosanu ar php kodu, kas izskata pievienoto tekstu, un parbauda vai tajaa nav piem: www, http, bilzu pievienosanu, anekdosu embedosanu un tamlidzigas lietas.

 

Gaidisu kadu labu cilveeku, kam ir laiks un gribeesana.

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

vēlas, dod naudu un paķimerēšos :))

 

Tew ar redzi slikti, vai arī vnk tikai krāj sew postus?

Tatad mekleju cilveku kas so varetu izveidot prieka peec, bez atlidzibas. Vienkarsi partneri ar kuru kopa turet smiekliem.lv lapu.
Edited by Blumish
Link to comment
Share on other sites

waplets teiktu "Vienkarsi vergu ar kuru kopa turet smiekliem.lv lapu" :D:D:D

 

Nu blin postu kačāātāaji.. Tew citu nav ko darīt 2easy? Venmēr kko stulbu komentē, izsaki savas necilās un nenozimigās domas. Tacs dzīvo savu dzīvi, un liec iesācējus mierā.

Link to comment
Share on other sites

ir diezgan pamācoši (un smieklīgi) vērot šādu smieklu projektu attīstību...

 

vsp es šeit esmu "pieredzes apmaiņā", un arī no iesācējiem var ļoti daudz ko iemācīties ;)

oi un es vēl paspēšu pāris štukas postu uzkačāt, pirms mani izbanos. tad gan likšu mierā iesācējus :D:D:D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

pasaki kaut vienu iemeslu kāpēc man vajadzētu to postu skaitu +1?

 

PS es tikai gribēju pateikt patiesus faktus, ka neviens tev nepalīdzēs par velti. Un pasaki vēl vienu iemeslu, nu kaut mazāko, lai kāds tev pa velti tur palīdzētu veidot tavus smieklus?

Edited by yeahz
Link to comment
Share on other sites

Mja..

Jums tāpat kā man ir bezbudžeta projekts, laikam.

Bet vismaz man tāds ir.

Hosts ir bezmaksas un nekas nav likts reklāmās. Visu taisīju pats izņemot pagination un dizainu.

To uzzimēja "arrived" turklāt bezmaksas par palīdzību layout sagriešānā.

Bet tākā tu viens pats nevari to uzkodēt,uztaisīt, tad vien tev ir jālīgst speciālisti, kas tevu ideju realizēs. Citu iespēju neredzu.

Edited by waplet
Link to comment
Share on other sites

Neviens normāls cilvēks neies par velti palīdzēt projektā, kuram nav nākotnes. Tādas smieklu lapas ir simtiem (da kaut vai draugiem.lv runā) un ar tādu ideju, kā ir pašreiz tur vairāk par pārdesmit apmeklējumiem dienā (pie noteikuma, ka tur viss strādā) nebūs - kāda ta no tā kādam ir jēga? Ne ta jēdzīgs ieraksts portfolio ne nauda.

 

Ja gribi, lai kāds palīdz par velti, tad tev ir jādara vismaz kaut kas - jāizdomā kāda ģeniāla ideja. Cilvēks (-i), kas gribēs palīdzēt pie kā ar ļoti labu potenciālu, noteikti, atradīsies (es pats būtu ar mieru kaut ko darīt, ja redzētu - o, šis var nostrādāt).

 

Ja nav ne naudas, ne idejas, tad nu neko. Taisi pats, ja vēlies.

 

btw šai pašai smieklu idejai, var piedomāt klāt daudz ko interesantu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...