Jump to content
php.lv forumi

Pamācības meklējumos


vitao.web

Recommended Posts

Izskatās dikti sakarīgi!

 

Lai gan pamanīju, ka vietām html tiek izmantoti diezgan novecojuši tag'i (font), arī atribūti (<body bgcolor=)

Print vietā arī izmantotu echo...

 

Vēl vietām sliktais @ operators figurē...

 

Kopumā diezgan viegli pārskatāms, saprotams kods.

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Es jau tieši vairāk uz to programmēšanu skatos. HTML pārzinu teiksim, ka ne izcili, bet diezgan labi...

 

P.S Ja jau šis ir labs resurs, tad varētu viņu ielikt pie -> interesanti palasīties :)

 

Pagaidam vēl kādas atsauksmes, tad moš arī ieliec :D Ko nu es viens te tagad spriedīšu, kas labs, kas slikts...

Link to comment
Share on other sites

BTW - tu esi tik daudziem palidzejis un ta talak, varbut ir laiks pienacis tev izveidot pamacibas , bet lv valoda ? :D

pirms pāris gadiem man ar uzradās tāda doma: tipa rakstīt tutoriāļus, sākot no dažādām html/css tehnikām (glābjot ie6 :D:D:D) līdz visas php applikācijas strukturālai uzbūvei - īsi, kompakti un procedurāli ar savu vnkāršu repleisošanas template sistēmu un applikācijas loģikas iedalījumu pa datu/ui moduļiem (bez visādām OOP & MVC bloated figņām) + ar pareizu mod_rewrite & ajax pielietojumu. taču tie būtu tutoriāļi tiem, kas jau zin web programmēšanas pamatus... priekš pārējiem būtu tikai tādi noderīgi linki kā google.lv w3schools.com etc :P

 

anyway, pagaidām tā ideja vēl tikai nogatavojas, jo pats vēl visu laiku daudz mācos, un šajā forumā, palīdzot citiem, pa ceļam arī esmu ļoti daudz ko iemācījies ;) starp citu, man vēl ir jāiemācās īsi un sakarīgi izklāstīt domas, tā lai līdz visiem tas aizietu, un tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc esmu šeit :))

+ vēl ir interesanti novērot, kā tauta reaģē uz dažādiem maniem izteikumiem :D:D:D

tipa notiek sagatavošanās... tad jau redzēs, kas no tā sanāks ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...