Jump to content
php.lv forumi

Nezin ar ko sakt!


Snaip3Rs

Recommended Posts

Kautko jau sapotu biku un domāju ar līdz!

 

Tad sākšu vismaz ko reālu ar citu palīdzību taisīt!

Jūs tik palabo ja es kautko nepareizi saku!

1.Izveidoju db

1.

CREATE TABLE `users` (

`id` INT( 50 ) NOT NULL AUTO_INCREMENT PRIMARY KEY ,

`username` VARCHAR( 15 ) NOT NULL ,

`password` VARCHAR( 15 ) NOT NULL ,

`email` VARCHAR( 50 ) NOT NULL

)

1.1.Te vajag iekļaut arī 'ptz' VARCHAR( 50 ) NOT NULL ,

1.2.Ja jā tad sakiet kas ir pareizi un kas jālabo!

 

2.Izveidoju Register skriptu

http://paste.php.lv/168950f9508b89d8967150e9e82f9cf6?lang=php

2.2.Tur ar vajag iekļaut pēc email ptz?

 

3.Izveidojam cilvēka profila lapu

<?php

 

//This will start a session

session_start();

 

$username = $_SESSION['username'];

$password = $_SESSION['password'];

 

//Check do we have username and password

if(!$username && !$password){

echo "Welcome Guest! <br> <a href=login.php>Login</a> | <a href=register.php>Register</a>";

}else{

echo "Welcome ".$username." (<a href=logout.php>Logout</a>)";

}

 

 

?>

3.2.Un kā es varu izveidot tagad lai lapā cilvēks varētu mainīt savu ptz skaitu

Piemēram:

 

Welcome Snaip3Rs Tavi PTZ 784

Mainīt PTZ un forma kurā var ievadīt jaunu PTZ skaitu un saglabāt poga ar kuru saglabā jauno skaitu uz db

 

4.Un tagad pats grūtākais ar to bildi, bet to pectam tur atkal jāņem cilvēka id un jaizvada viņa PTZ tik tālu saprotu bet lūdzu palīdziet uz šo lielo jautājumu!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

3.2.Un kā es varu izveidot tagad lai lapā cilvēks varētu mainīt savu ptz skaitu

Piemēram:

 

Welcome Snaip3Rs Tavi PTZ 784

Mainīt PTZ un forma kurā var ievadīt jaunu PTZ skaitu un saglabāt poga ar kuru saglabā jauno skaitu uz db

ja jau reģistrācijas skriptu atradi, tad vēl vajag atrast "vērtības saglabāšanas skriptu" :D

 

4.Un tagad pats grūtākais ar to bildi, bet to pectam tur atkal jāņem cilvēka id un jaizvada viņa PTZ tik tālu saprotu bet lūdzu palīdziet uz šo lielo jautājumu!

ideju var paņemt no anonīms dotā skripta. taču šā vai tā nāksies ar manuāļa palīdzību saprast, ko dara katra funkcija, ja gribi pats kko taisīt/pielāgot pa savam

Link to comment
Share on other sites

Lūkur atradu kautkādu un kurā vietā man jāmaina lai viņš uz db ptz maina?

<td width="32%"><span class="style22">

<? // <input type="text" name='Color' size=30/> -->

echo'<select name="Color"<option value="#DEB887" style="background-color: BurlyWood;"> >';

echo'<option selected="yes">'; echo $Color; echo '</option>';

 

$res=mysql_query("select * from color");

if(mysql_num_rows($res)==0) echo "there is no data in table..";

else

for($i=0;$i<mysql_num_rows($res);$i++) {

$row=mysql_fetch_assoc($res);

echo"<option>$row[Description]</option>";

}

 

echo'</select>'; ?></SPAN></td>

 

Ja tu nevēlies palīdzēt varbūt kāds cits var! :(

Link to comment
Share on other sites

hmm, nu kā lai tev paskaidro. nav tā, ka nevēlos palīdzēt. vnk tas ne vnm ir iespējams. tā kā neizskatās, ka tu pats censtos/gribētu kko iemācīties, tad atliek otrs variants - visu izdarīt tavā vietā. bet ja es pats visu kodēju, tad man arī vajag piekļuvi tavam webam, lai varētu uzkodēt šo papildus funkcionalitāti. turklāt tur tomēr ir pietiekami ko darīt arī šādai relatīvi vnkāršai lietai, lai es nebūtu ieinteresēts tik daudz palīdzēt. reālākais variants ir tāds, ka tu no savas kabatas naudas atliec nedaudz priekš šī skripta un kad esi mazliet iekrājis, tad ieliec sludinājumu darba sadaļā. tad gan jau atradīsies kāds, kas tev visu sakodēs. vnk nevajag jaukt divas dažādas lietas kopā: gatavu skriptu izmantošana ir viens, bet skriptu kodēšana/pielāgošana ir pavisam kas cits. pirmajā gadījumā vajag tikai mācēt uzinstalēt, bet otrajā ir jāsaprot, kā tas strādā

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Nu es saprotu, ka no viņa reālu naudu diezvai izspiedīšu, bet zz pa 99santīmiem varbūt nebūs žēl :D

nju hobija pēc jau visko var uztaisīt, taču šādi kko nopelnīt gan būtu nonsense

 

Man nav zēļ pats stipendiju mēnesī ievāru 40Ls varētu nopirkt, bet kā sākumā soliju centīšos pats uztaisīt un ar kāda palīdzību!

tikai nesaki, ka tu studē IT vai kko par datoriem. tad jau tev tieši būtu pašam jāpalasa par sql

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

:D Es mācos par skaidinieku (Galdnieku) Pet patīk aizrauties ar PC taisīt cs mapes ar valve hamer editor un arī weba dizainus bet php tik daudz nesaprotu! Vēl dikti daudz jāmācās! Bet šodien likšu kopā un tad jau redzēs kas sanāks! :)

Link to comment
Share on other sites

skaidrs

 

kr4 lai programmētu, ir jālasa. ir daudz patstāvīgi jālasa un pašam jāraksta kods. vajag iekrāt praktisku pieredzi, tad arī jautājumi būs savādāki. savādāk pirmīt bija iespaids, ka kāds piektklasnieks grib izdīkt sev webu :P

Link to comment
Share on other sites

2easy protams, ka hobija pēc. Bet nu tīri hobija pēc, dabūtā nauda jau sen kā pārsniedz 2ciparu skaitli.

Itkā jau smadzenēs ir doma, sapnis hehe, mēģināt varbūt sākt strādāt kā web developers kādā firmā, bet pašlaik vairāk vai mazāk uz to neeju, jo uzskatu, ka lv ir pietiekoši daudz programētāju, kuru līmenis ir augstāks par mani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...