Jump to content
php.lv forumi

Nezin ar ko sakt!


Snaip3Rs

Recommended Posts

Kā virsrakstā manījāt es nezinu ar ko sāk! Es vēlētos uztaisīt kautko līdzīgu erepublick.com banerītim kur uzrāda tavus punktus, bet vēlos citu bildi un pats kautkā ievadīt ciparus db un tas uzrādītos forumā! Nav ne jausmas ar ko sākt cerams ka varat palīdzēt!

Piemēram tāda bilde tikai lejā rādās PTZ un skaitliks kas ir saglabāts db!

logo.gif

Edited by Snaip3Rs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Piemēram man ir 10 cilvēki kuri vēlās banneri kas rādītos arī citos webos un apakšā saglabātos katra cilvēka PTZ ko viņš uzliek! Lūdzu pasakiet kā tas ir iespējams ar datubāzi un ja jā tad vajag register skriptu jo vēlos lai piemēram 50 cilvēki varētu lietot šo skriptu vismaz un hostētos uz mana hostinga! :)

Link to comment
Share on other sites

Izskatās baigi labs, bet kur lai cilvēks generē savus ptz skaitu piemēram man vakar bija 300 šodien 320 es paņemu un nomainu kā tas ir iespējams piemēram registrējās un saliek tautība tāda un tāda niks tāds un tāds PTZ tādi un tādi un lai varētu ielogoties un nomainīt un katram saglabātos savs kods kuru var ielikt citā forumā kā paralstu un rādās viņa niks tautība un PTZ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...