Jump to content
php.lv forumi

Create Database ibf_forums


kvesen

Recommended Posts

  • Replies 35
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

labāk pieaicini kādu klasesbiedru, kurš mazliet māk sql, un palūdz, lai viņš tev saved kārtībā to foruma datubāzi. pēc tam tikai nopērc viņam saldējumu vai šokolādi vai vienalga ko :P

 

tā būs daudz ātrāk nekā 2x dienas uzdot jautājumus forumā...

Link to comment
Share on other sites

Klasesbiedri neko no tā nesaprot ir daži kas grib mācēt un prasa man :D Bet nu pastāsti kas man jādara :)

Varbūt viss vienkāršāk būtu no jauna forumu ieinstalēt un tad ibf_members un tos visus postus un topikus saglabāt un pēctam pa virsu uzlikt ? Tikai kas tieši man ir jāsaglābā ibf_forums un ibf_members vai tas ir viss varbūt ir vēl kas kas ir nepieciešams lai posti un viss pārējais saglabajas ?

Edited by kvesen
Link to comment
Share on other sites

datubāzi no backup parasti atjauno tā, ka vnkāršākajā gadījumā importē kkad agrāk pieglabātu sql. ja tu biji izexportējis to veco db, un tev šobrīd ir pieejams sql fails, kur tas viss ir, tad vari to importēt (phpmyadmin ir export/import sadaļas). vienīgi skaties kādas tabulas tev ir sql failā un kādas datubāzē. importē tikai tās, kuras ir izdzēstas vai kurām ir jāraksta pāri (pēdējās vispirms jānodzēš no db). bet anyway tādas lietas ir jādara cilvēkam, kas kko saprot no tā visa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...