Jump to content
php.lv forumi

$_SERVER['HTTP_REFERER']


keiby

Recommended Posts

par subj. php.net lapaa ir raxtiic, ka

 

The address of the page (if any) which referred the user agent to the current page. This is set by the user agent. Not all user agents will set this, and some provide the ability to modify HTTP_REFERER as a feature. In short, it cannot really be trusted.

 

un tiko saskaaros, ka IE6.0 tieshaam neraada refereri. bet ir nepiecieshams, kaut kas shitaac, kad naakamai lapai var piekljuut tikai no konkreetas lapas linka. ir kaac veic, lai to atrisinaatu ?

Link to comment
Share on other sites

Kas tad tev tas pa intresantu IE6 ? Varbūt iegāji lapā pa taisno un varbūt tapēc nerāda referi? Es jau īsti nezinu, bet iekas, ja jau brouseris referi tev nesaka, tad savādāk to arī neuzzināsi!

Link to comment
Share on other sites

To var ar cepumiem atrisināt. Pirmā lapa uzstāda unikālu cepumu (katrai dienai citu, piemēram) un tad otrā lapa pārbauda vai ir tāds uzstādīts.

kaa tad tas darbosies ? es ieeju pirmajaa lapaa - taa man uzliek cepumu, peec tam es staigaaju uz to otru lapu pa tiesho raxtot adresi, jo cepums ta man ir saglabaac.

Link to comment
Share on other sites

Kas tad tev tas pa intresantu IE6 ? Varbūt iegāji lapā pa taisno un varbūt tapēc nerāda referi? Es jau īsti nezinu, bet iekas, ja jau brouseris referi tev nesaka, tad savādāk to arī neuzzināsi!

1. normaals IE6.0 - panjem pac un paarbaudi :)

2. taa kaa brouzeris neraada refereri, taapeec es arii prasu sheit, kaa to savaadaak var atrisinaat.

Link to comment
Share on other sites

Es iedomājos 2 gadījumus, bet tikai 1 gadījumam tas der! Keiby izstāsti, ko un kā īsti tu gribi.

es gribu, lai lapaa 2.php atteelotu informaaciju tikai un vieniigi tad, ja ir ieiets no lapas 1.php (kuraa ir links <a href="2.php">)

Link to comment
Share on other sites

Nu tad lapa 1.php uzliec cepumu un lapa 2.php pārbaudi vai tāds cepums eksistē.

 

Bet tomēr es nesaprotu, kā IE6 var nerādīt referi ;)

Un es ko teicu?

Un tas ka referreri nerāda it kā iemeslu trūktu. Sainstalēta kautkāda IE pluginu draza, a varbūt proxy sauri nelaiž un griež nost refererus, u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Nu tad lapa 1.php uzliec cepumu un lapa 2.php pārbaudi vai tāds cepums eksistē.

 

Bet tomēr es nesaprotu, kā IE6 var nerādīt referi  ;)

Un es ko teicu?

Un tas ka referreri nerāda it kā iemeslu trūktu. Sainstalēta kautkāda IE pluginu draza, a varbūt proxy sauri nelaiž un griež nost refererus, u.t.t.

hmmm. daudzlietotaaju ieksheejaa tiiklaa, kur netiek lietots proxis, uz vairaakiem compiem vienlaiciigi, ? nedomaaju viss.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...