Jump to content
php.lv forumi

IE negrib izpildīt delete query


Gustins

Recommended Posts

Sveiciens !

Ir uztaisīts ļoti prasts php chatboxiņš un pie katra ieraksta klāt piekabināta dzēšanas funkcija..

 

html:

"<input type='image' src='http://xxx.lv/icon_delete.gif' name='delete' title='Dzēst ierakstu: " . $recent_chat_row[$i]['message'] . "' value='" . $recent_chat_row[$i]['id'] . "' style='border: none;'>"

 

php:

if (isset($_POST['delete'])){
   $delete = "DELETE FROM chatbox WHERE id='" . $_POST['delete'] . "'";
   mysql_query($delete) or die("Nesanāca izdzēst ierakstu no db!");
   header("location: http://xxx.lv");
}

 

dati tiek padoti uz to pašu php failu ($_SERVER['PHP_SELF']), ja tas ko maina..

Ar FF viss ir OK - izdzēš ierakstu un norefrešo lapu, bet IE savukārt tikai norefrešo lapu neizdzēšot ierkastu :( Jautājums protams - kāpēc IE tā dara? :)

Edited by Gustins
Link to comment
Share on other sites

Notestē un paskaties, kādus datus nosūta tas input type=image tags. Viņš vispār skaitās deprecated, tātad, tādu nevajadzētu izmantot. Labāk to pašu realizēt ar CSS.

 

Vnk uztaisi print_r($_POST) un paskaties, kas kurā gadījumā ir (IE un FF).

 

 

Un tev derētu zināt, ka php ar lietotāja pārlūku nav pilnīgi nekāda sakara.

 

EDIT: mhm, notestēju, problēma ir tieši tāda, kā domāju. Tagad tava kārta pašam notestēt un secināt.

 

<?	print_r($_POST);
?> 

<form method="post" action="?">
<input type="image" value="ok" name="delete" src="bilde.jpg"/>
<input type="submit"/>
</form>

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

blah - pat nezinu kā lai īsti paskaidro, jo man liekas tu runā par ko citu :D

 

Tātad no db tiek vilkti laukā ieraksti ko cilvēki ir ierakstījuši.. Lai pēctam vajadzības gadījumā, kādu atsevišķu ierakstu izdzēstu - loģiski pie izvades katram no viņiem vajag piekabināt līdzi ieraksta ID, kuru tad arī izmantoju dzēšanai.. Nu vo - savādāk nekādi nevarēju izdomāt kā piekabināt to ID :D bet piekabināt nepieciešams tā, lai delete kveriju varētu izpildīt tajā pašā lapā (lai nav jātaisa atsevišķs fails piem. delete.php)..

 

Varbūt esmu sap** gudrībā un to visu var panākt daudz elementārāk? :D

 

Reku mazs uzmetums kā gribējās to izdarīt (pareizrakstībai lūgums nepievērst uzmanību - tikko uz ātro rakstīju :D) - pat neprasu labot kodu, tikai pamest domu, kā būtu vispareizāk padot līdzi to nolādēto ID :D

Link to comment
Share on other sites

a tu vispār pamēģināji ko viņš teica?

sākumā īsti nesapratu ko prasīja, bet jā - visiem ierakstiem tiek atgriezta vērtība "1" :( a to doto piemēru, protams, ka mēgināju, tikai viņā nekur netiek norādīts kuru ID dzēst, līdz ar to nekāda dzēšana arī nenotiek :( vai arī es esmu idiots un nesaprotu ko man sakat :D

 

P.S. Paldies - atradu jau alternatīvu variantu ar $_GET ;)

Edited by Gustins
Link to comment
Share on other sites

sākumā īsti nesapratu ko prasīja, bet jā - visiem ierakstiem tiek atgriezta vērtība "1" :( a to doto piemēru, protams, ka mēgināju, tikai viņā nekur netiek norādīts kuru ID dzēst, līdz ar to nekāda dzēšana arī nenotiek :( vai arī es esmu idiots un nesaprotu ko man sakat :D

 

P.S. Paldies - atradu jau alternatīvu variantu ar $_GET ;)

 

Nu, ja būtu pamēģinājis, tad secinātu, ka iekš IE img tags nosūta mainīgos(ja input type="img" name="dzest" value="1") dzest_x, dzest_y (attiecīgi koordinātes kur noklikšķina). Iekš FF tiek agriezti mainīgie dzest_x, dzest_y un dzest (kam vērtība ir "1").

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...