Jump to content
php.lv forumi

Wordpress blogs neiet .


winstons

Recommended Posts

Sveiki, man ir tāda problēma vakar es taisīju savam blogam themu, viss itkā labi gāja, bet tagad šorīt ienāku savā adrese un man izmet šādu erroru "Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/winstons/public_html/wp-settings.php on line 155" kāds var palīdzēt ka par vainu? neiet ne admin panelis ne kas.

Link to comment
Share on other sites

bloks sākas rindiņā

115. if ( file_exists(ABSPATH . '.maintenance') && !defined('WP_INSTALLING') ) {

bet aizverošā "}" tā arī nav. to vajadzētu ielikt aiz 129. rindas

 

vēl viens bloks sākas rindiņā

118. if ( ( time() - $upgrading ) < 600 ) {

un tam arī nav aizverošā "}"

 

"unexpected kkas" iemesls var būt gan missing ";" vai aizverošās pēdiņas, kā Aleksejs jau teica, gan arī missing aizverošā "}". tobish kkas agrāk nebija pabeigts, tāpēc tgd kkas ir unexpected :D

 

šādas lietas debugo, aizkomentējot kodu pa blokiem, lai lokalizētu kļūdas apgabalu

kad parse errora vairs nav (tad iespējams būs kāds runtime errors), tad var sīkāk apskatīt pēdējo aizkomentēto bloku

 

nju šajā gadījumā es tā nedarīju. to neaizvērto kvadrātiekavu tāpat varēja pamanīt pēc bloku indentation

 

hmm, vispār pēc koda loģikas (iepriekš tikai sintaksi chekoju) izskatās, ka tās "}" vajag tikai aiz tā html bloka! tb ir pazudis kkāds php gabals faila beigās

<?php
}
}
?>

kr4 šitais ir lol. tā kā potenciāli varētu būt arī tāda loģika, ka katru "}" vajag savā html gabala pusē, tad prosta aizgāju uz wordress saitu un nokačāju jaunāko versiju. un kā izrādās tajā wp-settings.php ir pāri pa 700 rindiņām. un vēl lielāks prikols ir tas, ka oficiālajā failā nav nekādi js!!! ļoti iespējams, ka kkāds vīruss ir modificējis to kodu (tikai pārcenties). ir tādas lietas redzētas... :D:D:D un pateicoties wordpress stilam, ka tas html liek iekš php if, to izdevās uzreiz pamanīt :P vnk iztīri kompi no vīrusiem, pirms tālāk kko dari... ;)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Nav īsti pa tēmu, bet neliels ieteikums.

 

Manuprāt, embedetāis php kods ir ērtāk lasāms ja izmanto nevis:

 

<?php
if(false) {
?>
 <a href="#">Neredzamais links</a>
<?php
}
?>

 

bet gan:

 

<?php if(false) : ?>
 <a href="#">Neredzamais links</a>
<?php endif; ?>

 

Šādā veidā kods, manuprāt ir saprotamāks. Es tikai runāju par šādu rakstīšanu tur, kur kopā jaucas gan php gan html. Tīrā PHP es priekšroku dodu figūriekavām.

 

Līdzīgi ir arī pārējām struktūrām:

if - else - endif

while - endwhile

foreach - endforeach

utt...

Link to comment
Share on other sites

es izdarīju tādu variantu uztaisīju DB kopiju visus failus izdzesu uzinstelēju jaunu WP viss gaja tad es importēju veso DB jaunajā un kad es cenšos aiziet uz saitu tur parādās balta lapa šādinezinat kas varētu būt par vainu, jo admin panelis viss strādā, vecie dati saglabājušies posti viss kā vajag bet nez kapēc adrese neiet ?

Edited by winstons
Link to comment
Share on other sites

Ok vairs palīdzība nav vajadzīga šodien nosēdēju visu dienu pie kompa un pats salaboju :), izradijas vaina bija tama kad es parinteleju WP es paņjēmu WP failus no officiālās adrese, bet DB backup man bija uztaisīts iepriekšējam blogam kura versija bija modificēta, tad es ieinstelēju to modificēto WP importēju DB failus un viss aizgāja visi posti un kommenti saglabājās. (rakstu šo tāpēc varbūt gādam būs šāda problēma un risinājums noderēs):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...