Jump to content
php.lv forumi

Jebkurš mainīgais


spynode

Recommended Posts

Jautājums varētu likties mazliet neizprotams, bet centīšos paskaidrot. Es gribu uzzināt vai PHP jai ir kāda iebūvētā konstante , kura strādā kā jebkurš mainīgais. Nu piemēram

es uztaisu array $klucis = array ( 111 => triisstuuris, 112 => chetrstruuris, 22(absoluuti jebkaads skaitlis(tieshi tas ko es gribu uzzinaat) => pentagons);

 

Un teiksim man varbūt dažādas skaitļa 22 kombinācijas ar citiem skaitļiem un viņas nav ne saistītas ar kādu citu mainīgo ne ar randomu. Man varbūt 221, 222, 223, 224, 225, 226 utt. Es gribu tajaa arrajā tiekai vienā vietā definēt to - 22(absoluuti jebkaads skaitlis(tieshi tas ko es gribu uzzinaat) => pentagons, lai man nebūtu jāraksta katrai skaitļa 22 kombinācijai ar kādu citu skaitli jauns mainīgais masīvā. PHP jau ir kautkas tāds gatavs? Ja nav, ir kādas idejas kā es to varētu panākt. Šis bija tikai piemērs, varat nemēģināt izprast ar ko es nodarbojos.

Link to comment
Share on other sites

Man prātā nāk darīties šādi:

<?php
  $items = array(11 => 'viensviens', 31 => 'trīsviens', 22 => 'divi divi jebkas');

  function getItem($variable)
  {
    global $items;
    return isset($items[substr($variable, 0, 2)]) ? $items[substr($variable, 0, 2)] : '';
  }

  echo getItem('11'); // izdrukā 'viensviens'
  echo getItem('223'); // izdrukā 'divi divi jebkas'
  
?>

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...