Jump to content
php.lv forumi

Php Serveri


agris

Recommended Posts

Gribeetu redzeet projekta aprakstu un piemeeru lai to izanalizeetu. Projektam jaabuut interesantam.

EMA info

- tikai viņuprāt interesantiem projektiem!

nu man shkjiet ka tas nav slikti. vismaz nebuus yo.lv tipa lapas par mani un manu kakjiiti. jebkura normaala tematiska lapa ir interesanta. veel taas nedriikst buut komerciaalas lapas. un viss ko vinji prasa ir 88x31 pix banneriitis. ja reiz tas ir bezmaksas siers, tad kaukaadus noteikumus vinji var uzstaadiit. cik esmu sarakstiijies ar ema.lv iipashnieku, laadziigs onka, gan jau ka probleemas nebuus un lai apguutu php un mysql 5 mb vareetu arii saakumam pietikt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

man te uznāca tāda nostaļģija palasoties briesmu stāstus par dažiem ru un us hostingiem, kur hostingotāji piedāvāja bezmaxas hostingu, bet pēc tam mazliet savāca udočkas, bet tie projekti, kas bija zem hostingiem pamainītos veidos sāka parādīties (arī pārdošanā), kā dažādu citu studiju darbs.

Man peim. būtu škrobīgi izlikt savu "sviedriem" lasīto kopā datubāzi (http://lyrics.x-zone.lv), lai tā pēc tam parādītos uz kāda cita hostinga kā kāda nezināma meistara garadarbs.

 

Antitrust.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...