Jump to content
php.lv forumi

Runciitis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Runciitis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Ja tev ir kaste varam sarunāt kastes turēšanu pie ātra neta pa 35Ls mēnesī.
 2. Uzrakstīju PHP kodu, bet tas nezinu kāda iemesla dēļ nelasa un/vai neparāda datus... Skripts atrodas: http://paste.php.lv/807 Lūdzu palīdziet... :( :( :( :( :(
 3. Man ir jautājums Kā var likt PHP nolasīt attālinātos failus caur PROXY serveri? Man ir sliktas ārzemes tādēļ izmantoju PROXY lai pa tām ložņātu. Varbūt include() var izmantot proxy? Kur kas ir jākonfigurē?
 4. Paldies, Jums abiem! :) Tomēr lielākais paldies Little_Hacker! Tavs variants straadaa :) Paldies veelreiz!!!
 5. Varbūt kāds varētu man kā nezinītim priekša uzrakstīt IP bannošanas skriptiņu, kas IP adreses bannētās nolasa no txt faila. :unsure: :( :huh:
 6. Kā panākt lai apstiprinot PHP dormu tā ierakstītu Exel Dokumentājaunā rindā apstiprinātos datus? :unsure:
 7. Jā man ir gadījies, ka serveris nestrādā, bet tas bijis uz 2 - 5 min. May be vinjiem provis gljuchii? Ne visi var atljauties Latnet 1Gb/s vai VERnet...
 8. Jā to esmu izdarījis, ebt man met ārā erroru ,ka vajag k-kaadu dgettext.dll kaut kāda dynamik link library ieladet... Nekā nesaprotu, bet to gettext funkciju man vajag :)
 9. Cirvis vai āmurs, bet tu pamēģini uztaisīt ko labāku, jo tu esi ļoti gudrs! :) Turklāt kurš laidīs garām izdevību hostēties ar 50MB par brīvu?
 10. Lieta tāda kad testēju gettext man nekas nesanāca, jo tiklīdz ieslēdzu gettext un mēģināju atvērt kādu php veidotu lapu man izmeta vairākus pazīnojumus un tad parādīja: Unknown() error tipa ,ka nevar atpazīt komandu. Man ir instalēta pHp 4.3.3 versija... Vai avrat palīdzēt?
 11. Nju cik zinu no.lv dopd 25MB bez maksas. Ar pHp un mySQL :P
×
×
 • Create New...