Jump to content
php.lv forumi

Lapas sadalīšana trīs daļās


KarlisBa

Recommended Posts

Sveiki!

Jautājums tāds tāpēc, lai nodrošinātos ar to, lai lapa uz visu izmēru un rezolūcijas ekrāniem izskatītos tā kā tai ir jāizskatās. Tā dalīšana trīs daļās ir domāta horizontāli. Pirmais kas nāk prātā, ir ar <table>. Div'i jau man patīk labāk, bet kā tur būs ar kvalitāti uz savādāku izmēru ekrāniem? Varbūt kādam ir bijusi līdzīga pieredze un var ieteikt labāko risinājumu šim. Negribas iegrābties ar pirmo risinājumu, kas ienāk prātā, lai nākotnē nebūtu jālabo kļūdas, kad lapa jau ir talākā attīstības stadijā...

 

Vēl kas, piemēram, es ar <table> sadalu horizontāli lapu trīs daļās un katrā no tām ir centrēta informācija, bet tā informācija ir tādā apjomā, ka teiksim uz mana 17 collu ekrāna izskatās tā, ka līdz malām ir nedaudz palikusi vieta un starp informāciju arī. Kā, piemēram, būtu uz 22. collu ekrāna ar kruto izšķirtspēju, ja tā informācija ir tāda. Tad sanāk, ka starp informācijām būtu milzīgas atstarpes un no malām arī?

Edited by KarlisBa
Link to comment
Share on other sites

Tad sanāk, ka starp informācijām būtu milzīgas atstarpes un no malām arī?

Ar table buus Vispreciizak uz visiem Scriniem un uz visiem brauzeriem , kauthan sadaliit 3 vienadas daljas nav iepeejams :(

100/3 =33P (perjoda)

taa kaa , naksies vien likt 33%; 34% 33% ..

tas pats attiecas uz DIV ..

--

Par Stapiigajiem dizainiem ir kaa ir.. uz daziem ekraaniem buus vienkarshi briesmiigi :(

Ir redzets kaa saiti ziskataas uz 2 saparotiem Pltekraana monitoriem ;)

Ja vel centretos saitus, var megjinat ar regulacijam parbiidiit uz 1 monitoru ( un daudzmaz izlasiit), tad Staipiigais dizains ir paris desmitus pikseljus garsh un ~~4K plats ;)

( pietiek jau ar lielajiem monitoriem un Lielu izskirtspeju )

Risinajums var buut ierobezot MAX un MIN platumu ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...