Jump to content
php.lv forumi

iipashi ieinkluudot failu


andre

Recommended Posts

piemeeram ir taads taads skripts kas izpilda optimizaaciju.

 

1. kaa var uztaisiiit ka vinsh tiek palaists katru dienu piemeeram 1 naktii

 

2. kaa var ieinkluudot citaa failaa taa, lai servers vinu saak izpildiit, bet web lapas apmekleetaajs to nejuut. tipa ja fails izpildiaas ilgaak par 30 sekundeem

 

PALDIES ! :)

Link to comment
Share on other sites

1) Jā, Windows Task Sheduler, vai, labāk DOS-iskā "at" komanda (see at /?)

vai nu arī pēc vecās labās metodes, izpildīšanās vienreiz dienā:

if (!file_exists(date('ymd').'.done'))

{

//optimizācija

$fp=fopen(date('ymd'.'.done'),'w');

fwrite($fp,'done');

fclose($fp);

}

uz linušiem cron, Windowiem iraid kaut kas līdzīgs un saucās nnCron (bet nezinu, vai drīkstēsi to uz svešā servera instalēt)

 

parasti visos gadījumos jāizpilda php skripts shellā:

php -f /optimizācija/skripta/atrašānās_vieta/optimize.php

 

2) a) izpildīt pašā lapas apakšā, kad viss jaur ir ielādējies, pirms tam palaižot flush(), kas piespiedīs php nosūtīt visu outputu pirms sākas bremzes

B) likt backgrounda procesā ar to pašu 1) minēto, vai pa tiešo ar shell_exec, kur, lai procresu palaistu backgroundā izmanto vai nu *.bat palaišanas variantu, kurā tad ir pati komanda (start optimize.bat; optimize.bat satur php -f optimize.php) vai ar to pašu start /B, vai nu uz linušiem tur kaaut kā varēja ar & zīmēm noredirektēt uz apakšprocesu.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, nevajag gan! Komandrindas saskarsme nebūt nenozīme Win16! Win32 aplikācijas var būt arī ne GUI, ja nezināji. Labs piemērs - kautvai tas pats FAR.

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

zināj, zināj'.

pats rakstīj', winrar kā backupotāj' lietoj':

 

start d:\venom\winrar\winrar U -afrar -ibck -inul -m5 -r -rr10p -ag d:\BackUp\full\ Z:\

 

un ar' visas "grafiskās" programmas, kas ver vaļā failus ar dubultklikšķi explorerī strādā ar komandrindu, e.g.

VenPad %1

 

FAR-am manuprāt kaut kāds GUI tomēr iraid.

 

bet nu tas i' offtopics.

Link to comment
Share on other sites

Ar GUI es biju domājis, Windowsu standartiksos grafiskos logus/pogas/meņučus. To, ka aplikācija implementē savu GUI, tā ir viņas padarīšana kas un kā.

Un es nesaparatu kāds te sakars tam winrar bakupošanai?

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc arī teicu, ka DOSiskā, nevis DOSa, jo "saskarne" tai tik un tā ir komandrindas (win16, nevis win32 ;)).

Nav 16bit, Win32 konsoles progas ir 32bit. 16bit progas ir DOS real-mode un DPMI.

Zem DOSa btw var darbinaat daudzas Win32 konsoles progas izmantojot WDOSX extenderi (konkreeti esmu darbinaajis 32-bit winzas unrar.exe zem FreeDOS).

Edited by neonz
Link to comment
Share on other sites

Nav 16bit, Win32 konsoles progas ir 32bit. 16bit progas ir DOS real-mode un DPMI.

Zem DOSa btw var darbinaat daudzas Win32 konsoles progas izmantojot WDOSX extenderi (konkreeti esmu darbinaajis 32-bit winzas unrar.exe zem FreeDOS).

Vai tad DPMI ir 16bit? Cik es zinu, eksistē divu veidu protected režīmi 16-bitu (286 procesoros) un 32-bitu (386 un augstāk). Win16 bija tas, kas darbojās tajā 286 procesoru mašīnās (Windows 3.11), a Win32 atnāca ar Winodws95 (uz >=386).

Ar tas WDOSX ir laba lieta. Labu laku atpakaļ es zem Delphi 3 rakstīju progas dosam :)

Link to comment
Share on other sites

Vai tad DPMI ir 16bit? Cik es zinu, eksistē divu veidu protected režīmi 16-bitu (286 procesoros) un 32-bitu (386 un augstāk). Win16 bija tas, kas darbojās tajā 286 procesoru mašīnās (Windows 3.11), a Win32 atnāca ar Winodws95 (uz >=386).

1) DPMI stands for "DOS Protected Mode Interface" un ir API kas var funkcioneet kaa ar 32bitu, taa arii ar 16bitu programmaam.

2) Windows 3.11 gaaja tikai uz 386+. Peedeejais ko vareeja uzlikt uz 286 bija Windows 3.10. Un Win32 atnaaca jau pirms Win95 ar Win32s paku, ko lika virs Win3.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...