Jump to content
php.lv forumi

Refresh


H1v3r

Recommended Posts

Uzreiz saakshu ar to ka esmu pilnigs iesacejs PHP tapec ludzu bez komentariem pa teemu ko tu te dari ej lasi graamatas un manuaaljus ...

Gribeeju uzzinaat kaa uztaisiit ka lapa kad tajaa ieiet refreshojaas. Lieta ir taada... cilveeks skataas lapu X tad aiziet uz lapu Y kur ievada datus kuru deelj lapaa X notiek izmainjas, bet atgriezhoties shajaa lapaa izmainjas netiek uzraadiitas kameer lietotaajs pac nenospiezh refresh. Gribeetos taa ka pati atjauninaas ielādēšanās brīdī... :blink:

Link to comment
Share on other sites

ar ko tiek veiktas izmainjas? tb ar PHP vai javascript.

Ja lietotaajs ievada datus vienaa lapaa un tad aiziet uz citu, tad izmainiitaa informaacija ir kaut kur jaasaglabaa un tad attieciigi jaariikojas.

 

lapa x

 

aizeju uz y

 

ierakstu vaardu un nospiezhu pogu

 

tieku mests uz lapu x

 

lapaa x piefikseeju - ja ir ievadiits vaards un nospiesta poga, tad raadiit kaut ko citu..

 

 

Taa nu tas izskataas shematiski un es tieshaam nezinu kas tev notiek tajaa briidii, kad tiek nospiests refresh.

Lai paliidzeetu atbildeet ko tuvaak, tad ir jaaredz lapas kods vai arii apstaasti bik detalizeetaak, kaa un kas tiek realizeets...

Link to comment
Share on other sites

man ir ljoti mazinjsh vienkaarsh guestbook skripc , kursh saglaabaa ieraxtus txt failaa. Taatad atveram guestbook lapu kur ir visi ieraxti .. nospiezha uz linka pielikt jaunu ieraxtu. Atveras cita lapa kur var veikt sho ieraxtu. Veicam ieraxtu ... paraadaas ka ieraxtiic veiksmiigi un links apakalj uz guestbooku. Ieejot guestbookaa peedeejais ieraxts neuzraadaas kameer lapai neuztaisa reload (refresh) ar browsera paliidziibu ...

cerams taga buus skaidrs :)

Edited by H1v3r
Link to comment
Share on other sites

man ir ljoti mazinjsh vienkaarsh guestbook skripc , kursh saglaabaa ieraxtus txt failaa. Taatad atveram guestbook lapu kur ir visi ieraxti .. nospiezha uz linka pielikt jaunu ieraxtu. Atveras cita lapa kur var veikt sho ieraxtu. Veicam ieraxtu ... paraadaas ka ieraxtiic veiksmiigi un links apakalj uz guestbooku. Ieejot guestbookaa peedeejais ieraxts neuzraadaas kameer lapai neuztaisa reload (refresh) ar browsera paliidziibu ...

cerams taga buus skaidrs :)

kaut kad tika apspriests. "kļūda" iekš loģikas.

koda gabali:

?formas izvade

ierakstu rādīšana

?formas izvade

jaunā ieraksta saglabāšana

 

bet vajag

 

jaunā ieraksta saglabāšana

?formas izvade

ierakstu rādīšana (un jau tiks rādīts pievienotais raxts)

?formas izvade

 

par refrešu, ja jau tika izvadīts texts:

 

ob_start();//atslēdzam izvadu

header('Location: kur teff vajag');

ob_end_clean();//šis droši vien vairs nenostrādās, bet manieres prasa

 

PC> Hiver: mazāk raibīgu goblinu :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Uzreiz saakshu ar to ka esmu pilnigs iesacejs PHP tapec ludzu bez komentariem pa teemu ko tu te dari ej lasi graamatas un manuaaljus ...

Gribeeju uzzinaat kaa uztaisiit ka lapa kad tajaa ieiet refreshojaas. Lieta ir taada... cilveeks skataas lapu X tad aiziet uz lapu Y kur ievada datus kuru deelj lapaa X notiek izmainjas, bet atgriezhoties shajaa lapaa izmainjas netiek uzraadiitas kameer lietotaajs pac nenospiezh refresh. Gribeetos taa ka pati atjauninaas ielādēšanās brīdī... :blink:

Lapas X (pienjemu, ka taa ir PHP) saakumaa ierakstam:

 

<?php
  header('Expires: Mon, 22 Jul 2002 11:12:01 GMT');
?>

 

aiz expires var rakstiit jebkuru datumu pagaatnee.

Tas liks paarluukprogrammai keshoto lapu uzskatiit par novecojushu un "refreshot" pie katras atveershanas.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...