Jump to content
php.lv forumi

mazs logs


sacejs

Recommended Posts

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tu parādi visu kodu, kur esi iemetis popup kodu.

Uz manas lapas viss 100% strādā.

pag paga...

Karoche es sapratu tā!!!!!!

1)sataisīt popup.js un iemest /ziedo mapē

2)Tad skriptu iemest index.php

Šītā?Tu man skaidri visu pastāsti..

Link to comment
Share on other sites

Kur es tev esmu katu ko teicis, ka jātaisa .js mape?

 

VISS NO SĀKUMA.

1. Atver failu, kur tev ir lietotāja panelis (vai arī tas ir jauns sidebox), kur tev ir links <a href="/ziedot/index.php">Ziedot</a>

2. Izdzēs veco ziedot un aizvieto ar jauno.

 

<script type="text/javascript">
function newPopup(url)
{
popupWindow = window.open(
url,'popUpWindow','height=740,width=661,left=10,top=10,resizable=no,scrollbars=no,toolbar=no,me
nubar=no,location=no,directories=no,status=no')
}
</script>
<a href="java script:newPopup('/ziedot/index.php');">Ziedot</a>

Link to comment
Share on other sites

Tu arī lasi ko es tev rakstu?

REKUR TEV IR BULTA UZ KLUCI, ATRODI VIŅU UN NOMAINI VECO ZIEDO PRET JAUNO KOPĀ AR JAVASCRIPT KODU

 

man vienalga, kur tev vajag iet. Es tev jau pateicu 5x ko darīt.

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

smags gadijums...

 

man liekas ka Tu pat necenties saprast...tada sajuta ka uz dullo tiek kaut kas, kaut kur likts...

 

Shie portaali ir ar templateem un nav tik vienkaarshi njemt kaut ko un izmainiit!

Piedaavaaju risinaajumu kaa atrast failu kuaa ir tas ziedot links...

 

Lai atvieglotu sho patiesi sarezgjiito darbu kaa viena linka atrashanu entajos failos piedaavaashu Tev risinaajumu! Nokachaa Open versiju htmlEditor http://www.tswebeditor.tk/ Shajaa produktaa ir taada funkcijaa kaa fraazhu mekleeshana starp noraadiitajiem failiem! Respektiivi noradi sava saita mapi un noradi ka jaatrod links "ziedot"! Programma meklees sho fraazi starp visiem failiem ko busi noraadiijis!

 

PS

 

Gribeeju piemetinaat ka ja iet runa par adminpaneljiem tad tik vienkaarsha taa linka pievienoshana nebuus...Tev tas links bus japievieno manuaali nevis caur adminpaneli! Tev jaatrod tas navigacijas bloks, kuraa tie linki tiek raditi un tad tajaa blokaa iemet to linku, kuru Tev te izmisigi censhas iesmeereet! Varu sadereet ka naakamais jautaajums buus: Kur atrodas tas navigaacijas bloks? Izmanto manis piedaavaato programmu un ar daznedazaadiem atsleegas vaardiem meegini atrast to bloku! Ka pirmos atslegas vardus izmanto "SMS navigacija"! tad soli pa solim rocies dzilaak!

Edited by Morphius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...