Jump to content
php.lv forumi

Sakarā ar radio


test2

Recommended Posts

Tātad lieta sekojoša:

Es shaadi izvadu savas radio pogas:

while($row=mysql_fetch_array($selekts)){
$f_=mysql_query("SELECT id FROM auglji WHERE auglji_name='".$row['auglji']."'");
if(mysql_num_rows($f_)==1){
$returnz.='<input type="checkbox" name="auglji[]" value="'.$row['auglji'].'" class="radio" "checked"><label for="'.$row['auglji'].'">'.$row['auglji']'</label><br />';
}else{
$returnz.='<input type="checkbox" name="auglji[]" value="'.$row['auglji'].'" class="radio"><label for="'.$row['auglji'].'">'.$row['auglji']'</label><br />';
}
}

 

Un tagad piemeeram, kad gribu updeitot šos te augļus izmantoju šādu te kodu:

 

if(isset($_POST['auglji'])){
mysql_query("DELETE FROM auglji"); // visu izdēšam
foreach($_POST['auglji'] as $auglis){
mysql_query("INSERT INTO auglji (auglji_name)VALUES('".mysql_real_escape_string($auglis)."')");
}
}

 

 

Kā redzat, tam lai atzīmētu tos radio, kā Nečekotos es vnk visus izdēšu ārā un tad insernoju sleketotos iekšā, problēmā ir tur, ka man katram auglim līdz ar to unikālais ID nomainās pie katras izmaiņas veikšanas no jauna, kā jau teicu, pie katra updeita viss tiek nodzēsts. Nomainās tāpēc, ka izmantoju auto_increment, varbūt kādam ir labākas idejas, kā updeitot šos te laukus? :)

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

Dzēs tikai tos, kurus vajag dzēst, nevis visus.

mysql_query("DELETE FROM auglji WHERE id IN (" . implode(",", $_POST["auglji"]) . ")");

Un tos id atteicīgi dabū no POST datiem (neaizmirsti tika par datu eskeipošanu - mysql_escape_string).

 

<input type="checkbox" id = "auglis_{$row[id]} name="auglji[]" value="{$row[id]}" class="radio" checked="chcecked"/>
<label for="auglis_{$row[id]}">{$row[auglji]}</label>

Link to comment
Share on other sites

Tad neliec tos augljus vienā masīvā. Lieto divus masīvus - vienā liec čekbokšus kurus būs jādzēš (jo tie jau ir tajā tabulā). Otrā masīvā liec tos čekbokšus, ar kuriem būs jādara kaut kas cits. Tad ar pirmo masīvu varēsi izdarīt to DELETE darbību, ko es augstāk uzrakstīju. Un ar otro masīvu tad varēsi darīt ko vien tev vajag.

Link to comment
Share on other sites

Vari lūdzu man uzrakstīt piemēru šādam gadijumām:

 

Nospiesta submit poga, saskaitam visus, selektētos checkbox`us ( jā čekbuksus bikiņ te iepriekš sajaucu ar radio ), tālāk pārbaudam vai db tāds čekbuks jau eksistē, ja eksistē tad neko nedaram, ja neeksistē insertojam, un piemēram tos kuri eksistē, bet iekš šī submita nav norādīti - delītojam, es īsti nemāk šitādu izveidot varbūt vari palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Tev nevajag neko tur pēc submita skaitīt. Lieto divu veidu masīvus POST datiem - name="auglji_kas_jau_ir_ieksh_db[]" un name="jaunie_auglji[]".

Un tad pirmajam masīvam taisi to DELETE kā es uzrakstīju. Bet otrajam masīvam skrien cauri (ar parastu foreach ciklu) un taisi INSERT teikumus.

 

Es esmu ļaunais jūzeris (kurš jāmet ārā). Neko vairāk priekšā nerakstīšu, padomā pats - visu vajadzīgo esmu jau pateicis.

Link to comment
Share on other sites

Nu mēs varam mainīt šo situāciju, tev tikkai man jāpalīdz, tieši tā tu vari izpirkt savu vainu + iespējams vel ielikšu tevi pie tā saucamajiem favorites, jo es nesaprotu, ko tu man meiģini pateikt (KODSS).

Nu lūdzu iedod piemēru!!!

Link to comment
Share on other sites

Tev nešķiet, ka tieši tavās interesēs būtu "izpirkt vainu" un "mainīt situāciju"? (es gan vairs neatceros, kas tur par "vainu" bija) Kas tad man sliktāk paliek no citu lietotāju parakstiem? :D Saproti, ka tev ir vajadzīgi citi šajā forumā, ja jau uzdod jautājumu un gaidi palīdzību ar risinājumu, nevis citiem vajag tevi. http://datubazes.wordpress.com/2008/05/27/...zdot-jautajumu/ - 5. un 7. punkts.

Nesāc nu uzvesties kā owned2, kurš uzskata, ka visiem citiem šajā forumā ir pienākums veltīt savu brīvo laiku viņa koda rakstīšanai.

 

Bet atpakaļ pie tēmas - ko tad tu tieši nesaproti no manis teiktā? Es varu izskaidrot sīkāk, ja vajadzīgs, saki tikai ko precīzi tu no tā nesaproti (5. punkts Ginta bloga ierakstā). Bet kodu būs jāraksta tev pašam. Piemēru fragmentus es jau tev augstāk uzrakstīju.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet kur tu saskati, kas es kādam kko baigi uzpiežu un es neuzskatu, ka man palīdzēt, citiem lietotājiem ir pienākums.

Un man nešķiet, ka man kkas būtu jāizspērk, ja tev tas neko nemainītu, tu te man nebāstu acīs to manu parakstu, saprati?

Nesaprotu es neko ko tu tur muldi, kkāds murgs man vajag kādu norm paskaidrotāju.

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...