Jump to content
php.lv forumi

Atgriešanās vecajā pozīcijā


aika

Recommended Posts

Riktīgi stulbs jautājums, turklāt tā arī neizdomāju kur likt, bet ja kāds palīdzēs - būšu ļoti pateicīgs.

Tātad man dots uzdevums - noorganizēt tā lai spiežot uz back pogas iepriekšējā lapa atvērtos tieši tajā vietā (pa vertikāli) no kuras aizgāja - nevis lapas augšpusē.

Man pilnīgi nav ne jausmas kas par to atbild, taču zināms takš ka citur tas strādā.

Valoda PHP. Lapas satur tabulas ar datiem no sql.

Link to comment
Share on other sites

lai spiežot uz back pogas iepriekšējā lapa atvērtos tieši tajā vietā (pa vertikāli) no kuras aizgāja - nevis lapas augšpusē.

Man pilnīgi nav ne jausmas kas par to atbild, taču zināms takš ka citur tas strādā.

Jaa nebiju pieversis uzmaniibu, bet papeeti siikaak .... vismaz man gan FF gan IE gan Opera to dara automatiski ...

nospiezjot back pogu ieprieksejaa lapaa atveras tajaa vietaa liidz kurai bija aizskruleeta ...

taa kaa Ar drosu sirdi vari staastiit ka uzdevums izpildiits ;)

Link to comment
Share on other sites

Ir brouzeri, kas parulē lapu uz pozīciju, kāda tā bija lapu atstājot, kad tik nospiesta back poga. Tādā gadījumā varētu izmantot javascript history.back(), bet, šķiet, ka nedara visi brouzeri, tātad šāds risinājums nederēs. Ok, es vienkārši skaļi domāju.

 

Es domāju, ka labākais risinājums būtu izejošajiem linkiem piekabināt klāt kaut kādu GET mainīgo, kas identificēs, piemēram, tuvāko anchor enkuru.

 

Piemērs, lapa1.php:

<h2 id="virsraksts6">Virsraksts 6</h2>
<a href="lapa2.php?pos=virsraksts6">Links</a>

lapa2.php

<a href="lapa1.php#<?=$_GET['pos'];?>">Atpakaļ</a>

 

Labi, es ilgi rakstīju.

Edited by marcis
Link to comment
Share on other sites

Mans brauzeris (gan IE, gan FF) to dara piemēram e-bay lapā, bet manā lapā to nedara! Tātad problēma tomēr ir veidā, kādā tā tiek uzģenerēta! Skaļi prātoju - vai tā nevarētu būt kaut kāda kašinga fīča?!?

Link to comment
Share on other sites

Mans brauzeris (gan IE, gan FF) to dara piemēram e-bay lapā, bet manā lapā to nedara!

Es arii par to aizdomajos.. un prbaudiju uz savam lapam ( manis veidotajam ) viss notiek automatiski ..

IMPHO varbuut tavas lapas neatbilst HTML pamatstandartiem ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...