Jump to content
php.lv forumi

aika

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aika

 1. SQL pieprasījumā apzināti netiek lietots LIKE BINARY , lai atrastos arī 'līdzīgie' ieraksti. Bet regexp, protams nav tik pielaidīga. Kā būtu jāuzlabo funkcija, lai marķējas visi noķertie 'fragmenti'?! Paldies!
 2. aika

  Kohana help!

  Loops izārstējās ar: RewriteRule .* index.php/$1 [PT] => RewriteRule .* index.php/$0 [PT] Kādā sakarā, nav ne jausmas!
 3. aika

  Kohana help!

  bootsrapa 'errors' => FALSE un index.php error_reporting(0) nepalīdz
 4. aika

  Kohana help!

  Labi , tad atgriežamies pie sākuma problēmas: kaut kas izsauc jebkura requesta pāriešanu uz http://lapa.lv/lv/notikums, kas acīmredzot pats izsauc kaut kādu kļūdu , līdz ar to ieejam redirectu loopā! bootstrapa error routes : Route::set('error', 'error/<action>(/<message>)', array('action' => '[0-9]++', 'message' => '.+')) ->defaults(array( 'controller' => 'error_handler' )); defaultās routess nav; Kohana::init(array( 'base_url' => '/', 'index_file' => FALSE, 'errors' => TRUE, )); kā man noķert to blusu, kas routē visu uz /lv/notikums/ ?!
 5. aika

  Kohana help!

  Ja Tu palasītu visu topiku, redzētu, ka šis modulis pirms tam nebija, jo PHP 5.3 nelamājas par mysql_* . Modulis tika pievienots pēc Val ieteikuma.
 6. aika

  Kohana help!

  Jā man OOP nav priekš manis pagaidām! Ņemot vērā ka modulis ņemts 1:1 no autora, kā lai es zinu kur viņš ir sapisies meistarībā?! Galu galā, projekts strādāja uz 5.3, es palīdzu tikai pārcelt uz jaunu hostu! Ne mans projekts, ne mans lauciņš!
 7. aika

  Kohana help!

  OK, pieliku MySQLi moduli, diemžēl šobrīd pats modulis izsauc kļūdu: public function disconnect() { try { // Database is assumed disconnected $status = TRUE; if ($this->_connection instanceof mysqli) { if ($status = $this->_connection->close()) { // Clear the connection $this->_connection = NULL; } } parent::disconnect(); } catch (Exception $e) { // Database is probably not disconnected $status = ! ($this->_connection instanceof mysqli); } return $status; } Error logos strīpā birst: PHP Fatal error: Cannot call abstract method Kohana_Database::disconnect() . Atsauce uz koda fragmentu (augšā), 123 rindu: parent::disconnect(); Plīz fix!
 8. aika

  Kohana help!

  Ir, bet strādā jau error_reporting(E_ALL ^ (E_WARNING | E_DEPRECATED)); teorētiski to izolē!
 9. aika

  Kohana help!

  stokowerflovā ieteiktais fix: error_reporting(E_ALL ^ (E_WARNING | E_DEPRECATED)); ieveda Redirect Loopā
 10. Tika pārcelts esošs Kohanas projekts uz jaunu vietu, vienīgais kas izmainījās - PHP 5.5 (bija 5.3) projekts brēc: Database_Exception [ 0 ]: [0] MODPATH/database/classes/kohana/database/mysql.php [ 67 ] 62 catch (ErrorException $e) 63 { 64 // No connection exists 65 $this->_connection = NULL; 66 67 throw new Database_Exception(mysql_errno(), '[:code] :error', array( 68 ':code' => mysql_errno(), 69 ':error' => mysql_error(), 70 )); 71 } 72 MODPATH/database/classes/kohana/database/mysql.php [ 158 ] » Kohana_Database_MySQL->connect() 153 } 154 155 public function query($type, $sql, $as_object = FALSE, array $params = NULL) 156 { 157 // Make sure the database is connected 158 $this->_connection or $this->connect(); utt Google nepalīdz! ar konekcijas parametriem (db;users) viss kārtībā, pārbaudīts. Plz help!
 11. aika

  Procedūra

  Jā, izrādījās ka SQL tupa nepatika sintakse -> SELECT INTO atrisināja mainīgā jautājumu!
 12. aika

  Procedūra

  aaamm, tāds muļķīgs jautājums - ar šo pietiek lai tā procedūra izpildītos?
 13. aika

  Procedūra

  Pirmo reizi ņemos ar ko tādu, lūgums pēc palīdzības. Uzdevums ir uz laiku nomainīt usera pass, lai apskatītos kas šim tur nestrādā. Pirms tam ar rociņām kopējās parole un repleisojās atpakaļ! Gribās pa smuko, guglējam un taisam workbenčā procedūru: DELIMITER $$ DROP PROCEDURE IF EXISTS swappass; CREATE PROCEDURE swappass() BEGIN DECLARE passw varchar(128); DECLARE uid varchar(20); set uid = 64437; SELECT passw = Password FROM m_membership where userid = uid; update m_membership set Password = 'rxSBeIf95nEjrYsvuqI1111tORgrsQ+SDcGfTob6pIQ=' where userid = uid; /* prastā parole */ SELECT SLEEP(300); /* gaidam 5min */ update m_membership set Password = passw where userid = uid; END; $$ DELIMITER ; Rezultātā pieprasījums aiziet bezgalīgā Running.... un atpakaļ paroli nenomaina. Kas nav pareizi?!
 14. It kā elementārs jautājums, bet nedz tante G, nedz šis forums, nesniedz atbildi: ir intranets (uz nix) un dators, kas ir AD -> nepieciešams iegūt AD lietotājvārdu (bez autorizēšanās, vnk esošā lietotāja username). LDAP serveris ir. Varbūt kāds ir izkodies caur LDAP un var iemest kodu?! Vai arī LDAP ir saknē nepareizs mēģinājums atrisināt šo jautājumu?! Paldies.
 15. aika

  selektoru 3 priedes

  Sorr, bet šitais strādā vienmēr - stundām baksties, atliek ielikt forumā, atrisinājums atrodas! Problēma tajā ka hosts ar punkiem! :) $('tr[id="'+host+'"] .'+key ).text(val); // <-- šis strādā
 16. aika

  selektoru 3 priedes

  Palīdziet lūdzu ar korketu selektora norādīšanu: html: <table id="tabula"> <tbody> <tr id="10.100.40.155"> <td>Neaizteikam</td> <td class="Black"></td> <td class="Cyan"></td> <td class="Magenta"></td> <td class="Yellow"></td> </tr> ..... Javascripts (visi mainīgie definēti, pārbaudīts) $( document ).ready(function() { $('#tabula').each(function(){ $(this).find('tr').each(function(){ //iterate through rows var host = $(this).attr('id'); $.ajax({ type: 'POST', data: {"host": host}, url: 'functions.php', success: function(data){ data = JSON.parse(data); $.each( data, function( key, val ) { $('tr[id='+host+'] .'+key ).text(val); // <-- šis nestrādā }); }, error: function( ) { alert( "Sorry, there was a problem!" ); } }); }); }); }); Paldies
 17. iepostēt forumā ir kā brīnumlīdzekis! :) meklēšanas laika samērojums pirms iepostēšanas 10x lielāks nekā pēc! risinājums (atļāvu arī lielos burus - netraucē): preg_match(/^[A-Za-z]+[.]+?[A-Za-z]+$/
 18. Meklēšana neko nedeva, arī arhīvā ir līdzīgs, bet ne tas! Nepieciešams novalidēt loginu formā vards.uzvards (un nekādi citādi) preg_match("/^[a-z\.]$/" un samurgots preg_match("/^[a-z]{1}[a-z]\s\.$/" nepalīdz :( Paldies jau iepriekš!
 19. aika

  Optimizācija

  a.u_id varchar 32 pats par sevi unikāls, bet a tabulā var atkārtoties a.c int(1) a.e datetime
 20. aika

  Optimizācija

  tagad paņēma to indexu: ieguvām ~0.7s. acīmredzot tas ir max ko var izdarīt! bet mācība skaidra: id laukus neveidojam varcharos, indexsējam arī order laukus, izvairamies no select * plds.
 21. aika

  Optimizācija

  pilnīgi neko nedeva. a tabulai expleins norāda null possible keys!
 22. aika

  Optimizācija

  Nomainot php kodu tiku vaļā no viena innera, tomēr joprojām ~ 4s. EXPLAIN SELECT a.id, a.t, a.e, a.u, a.r, a.w FROM a INNER JOIN b ON b.a_id = a.id WHERE b.u_id = 'f53c6deff44e23439d2b84d26820cec9' ORDER BY a.c, a.e LIMIT 0 , 25 id select_type table type possible_keys key key_len ref rows Extra 1 SIMPLE a ALL NULL NULL NULL NULL 60358 Using filesort 1 SIMPLE b ref a_id,u_id,abi a_id 98 func 1 Using where `abi` ir dubultiindekss a_id un u_id P.S. lauku un tabulu nosaukumi mainīti P.S.S. tabula nogļukoja, sory
 23. aika

  Optimizācija

  ID ir primary. ko nozīmē - daudz maz unikāli? Kāpēc ņemt nost primary?!
 24. aika

  Optimizācija

  * aizstāšana ieekonomēja ~ 2 sekundes. txs par to. diemžēl ID tipus vairs mainīt nav iespējams.
×
×
 • Create New...