Jump to content
php.lv forumi

aika

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  296
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by aika

 1. Ok, aizrakos. Neņēmu vērā to, ka klikšķis iet cauri visiem slāņiem. stopPropagation atrisināja visu situāciju! Var slēgt
 2. Tak es debagoju! Klase noņemas, pareizajam ID uzliekas bet pēc koda izpildes (aiz pēdējās iekavas) klase atlec atpakaļ esošajam! Netici, pārbaudi pats. :/
 3. $( ".toleft" ).click(function() { id = $(this).data('id'); $("div").removeClass( "selected" ); if (id > 1){ id = id-1; $('#i'+id).addClass( "selected" ); } else { $('#i18').addClass( "selected" ); }; }); $( ".toright" ).click(function() { id = $(this).data('id'); $('#i'+id).removeClass( "selected" ); if (id < 18 ){ id = id+1; $('#i'+id).addClass( "selected" ); } else { $('#i1').addClass( "selected" ); }; }); norādīju lapu, kurā ir kods :/
 4. Lūdzu palīdzību, varbūt kādam ir ideja, kāpēc gļuko removeclass - addclass. lapa: http://mpincityspace.eu/ pēc uzklikšķināšanas uz bildes, navigācija negrib pareizi strādāt! Bagojot redzams, ka klase noņemas, bet pēc skripta izpildīšanās esošajam div atgriežas atpakaļ! Paldies jau iepriekš!
 5. SQL pieprasījumā apzināti netiek lietots LIKE BINARY , lai atrastos arī 'līdzīgie' ieraksti. Bet regexp, protams nav tik pielaidīga. Kā būtu jāuzlabo funkcija, lai marķējas visi noķertie 'fragmenti'?! Paldies!
 6. aika

  Kohana help!

  Loops izārstējās ar: RewriteRule .* index.php/$1 [PT] => RewriteRule .* index.php/$0 [PT] Kādā sakarā, nav ne jausmas!
 7. aika

  Kohana help!

  bootsrapa 'errors' => FALSE un index.php error_reporting(0) nepalīdz
 8. aika

  Kohana help!

  Labi , tad atgriežamies pie sākuma problēmas: kaut kas izsauc jebkura requesta pāriešanu uz http://lapa.lv/lv/notikums, kas acīmredzot pats izsauc kaut kādu kļūdu , līdz ar to ieejam redirectu loopā! bootstrapa error routes : Route::set('error', 'error/<action>(/<message>)', array('action' => '[0-9]++', 'message' => '.+')) ->defaults(array( 'controller' => 'error_handler' )); defaultās routess nav; Kohana::init(array( 'base_url' => '/', 'index_file' => FALSE, 'errors' => TRUE, )); kā man noķert to blusu, kas routē visu uz /lv/notikums/ ?!
 9. aika

  Kohana help!

  Ja Tu palasītu visu topiku, redzētu, ka šis modulis pirms tam nebija, jo PHP 5.3 nelamājas par mysql_* . Modulis tika pievienots pēc Val ieteikuma.
 10. aika

  Kohana help!

  Jā man OOP nav priekš manis pagaidām! Ņemot vērā ka modulis ņemts 1:1 no autora, kā lai es zinu kur viņš ir sapisies meistarībā?! Galu galā, projekts strādāja uz 5.3, es palīdzu tikai pārcelt uz jaunu hostu! Ne mans projekts, ne mans lauciņš!
 11. aika

  Kohana help!

  OK, pieliku MySQLi moduli, diemžēl šobrīd pats modulis izsauc kļūdu: public function disconnect() { try { // Database is assumed disconnected $status = TRUE; if ($this->_connection instanceof mysqli) { if ($status = $this->_connection->close()) { // Clear the connection $this->_connection = NULL; } } parent::disconnect(); } catch (Exception $e) { // Database is probably not disconnected $status = ! ($this->_connection instanceof mysqli); } return $status; } Error logos strīpā birst: PHP Fatal error: Cannot call abstract method Kohana_Database::disconnect() . Atsauce uz koda fragmentu (augšā), 123 rindu: parent::disconnect(); Plīz fix!
 12. aika

  Kohana help!

  Ir, bet strādā jau error_reporting(E_ALL ^ (E_WARNING | E_DEPRECATED)); teorētiski to izolē!
 13. aika

  Kohana help!

  stokowerflovā ieteiktais fix: error_reporting(E_ALL ^ (E_WARNING | E_DEPRECATED)); ieveda Redirect Loopā
 14. Tika pārcelts esošs Kohanas projekts uz jaunu vietu, vienīgais kas izmainījās - PHP 5.5 (bija 5.3) projekts brēc: Database_Exception [ 0 ]: [0] MODPATH/database/classes/kohana/database/mysql.php [ 67 ] 62 catch (ErrorException $e) 63 { 64 // No connection exists 65 $this->_connection = NULL; 66 67 throw new Database_Exception(mysql_errno(), '[:code] :error', array( 68 ':code' => mysql_errno(), 69 ':error' => mysql_error(), 70 )); 71 } 72 MODPATH/database/classes/kohana/database/mysql.php [ 158 ] » Kohana_Database_MySQL->connect() 153 } 154 155 public function query($type, $sql, $as_object = FALSE, array $params = NULL) 156 { 157 // Make sure the database is connected 158 $this->_connection or $this->connect(); utt Google nepalīdz! ar konekcijas parametriem (db;users) viss kārtībā, pārbaudīts. Plz help!
 15. aika

  Procedūra

  Jā, izrādījās ka SQL tupa nepatika sintakse -> SELECT INTO atrisināja mainīgā jautājumu!
 16. aika

  Procedūra

  aaamm, tāds muļķīgs jautājums - ar šo pietiek lai tā procedūra izpildītos?
 17. aika

  Procedūra

  Pirmo reizi ņemos ar ko tādu, lūgums pēc palīdzības. Uzdevums ir uz laiku nomainīt usera pass, lai apskatītos kas šim tur nestrādā. Pirms tam ar rociņām kopējās parole un repleisojās atpakaļ! Gribās pa smuko, guglējam un taisam workbenčā procedūru: DELIMITER $$ DROP PROCEDURE IF EXISTS swappass; CREATE PROCEDURE swappass() BEGIN DECLARE passw varchar(128); DECLARE uid varchar(20); set uid = 64437; SELECT passw = Password FROM m_membership where userid = uid; update m_membership set Password = 'rxSBeIf95nEjrYsvuqI1111tORgrsQ+SDcGfTob6pIQ=' where userid = uid; /* prastā parole */ SELECT SLEEP(300); /* gaidam 5min */ update m_membership set Password = passw where userid = uid; END; $$ DELIMITER ; Rezultātā pieprasījums aiziet bezgalīgā Running.... un atpakaļ paroli nenomaina. Kas nav pareizi?!
 18. It kā elementārs jautājums, bet nedz tante G, nedz šis forums, nesniedz atbildi: ir intranets (uz nix) un dators, kas ir AD -> nepieciešams iegūt AD lietotājvārdu (bez autorizēšanās, vnk esošā lietotāja username). LDAP serveris ir. Varbūt kāds ir izkodies caur LDAP un var iemest kodu?! Vai arī LDAP ir saknē nepareizs mēģinājums atrisināt šo jautājumu?! Paldies.
 19. aika

  selektoru 3 priedes

  Sorr, bet šitais strādā vienmēr - stundām baksties, atliek ielikt forumā, atrisinājums atrodas! Problēma tajā ka hosts ar punkiem! :) $('tr[id="'+host+'"] .'+key ).text(val); // <-- šis strādā
 20. Palīdziet lūdzu ar korketu selektora norādīšanu: html: <table id="tabula"> <tbody> <tr id="10.100.40.155"> <td>Neaizteikam</td> <td class="Black"></td> <td class="Cyan"></td> <td class="Magenta"></td> <td class="Yellow"></td> </tr> ..... Javascripts (visi mainīgie definēti, pārbaudīts) $( document ).ready(function() { $('#tabula').each(function(){ $(this).find('tr').each(function(){ //iterate through rows var host = $(this).attr('id'); $.ajax({ type: 'POST', data: {"host": host}, url: 'functions.php', success: function(data){ data = JSON.parse(data); $.each( data, function( key, val ) { $('tr[id='+host+'] .'+key ).text(val); // <-- šis nestrādā }); }, error: function( ) { alert( "Sorry, there was a problem!" ); } }); }); }); }); Paldies
 21. iepostēt forumā ir kā brīnumlīdzekis! :) meklēšanas laika samērojums pirms iepostēšanas 10x lielāks nekā pēc! risinājums (atļāvu arī lielos burus - netraucē): preg_match(/^[A-Za-z]+[.]+?[A-Za-z]+$/
 22. Meklēšana neko nedeva, arī arhīvā ir līdzīgs, bet ne tas! Nepieciešams novalidēt loginu formā vards.uzvards (un nekādi citādi) preg_match("/^[a-z\.]$/" un samurgots preg_match("/^[a-z]{1}[a-z]\s\.$/" nepalīdz :( Paldies jau iepriekš!
 23. aika

  Optimizācija

  a.u_id varchar 32 pats par sevi unikāls, bet a tabulā var atkārtoties a.c int(1) a.e datetime
 24. aika

  Optimizācija

  tagad paņēma to indexu: ieguvām ~0.7s. acīmredzot tas ir max ko var izdarīt! bet mācība skaidra: id laukus neveidojam varcharos, indexsējam arī order laukus, izvairamies no select * plds.
×
×
 • Create New...