Jump to content
php.lv forumi

Isset problēma


m8t

Recommended Posts

Nu, nezinu vai t`ir īsti isset problēma, bet...

 

<?

if(!isset($logged_in)) { ?>

text1

<? }else{ ?>

text2

<? } ?>

 

Tātad, nezinu kādēļ, bet neatkarīgi no tā vai esmu/neesmu ielogojies, man rāda vienu un to pašu tekstu (text2). Citos failos man viss normāli rādās (ja ir ielogojies, tad rāda text2, ja nav - text1). Varbūt kāds zin ko es esmu izdarījis nepareizi? Arī šādi nestrādāja man nekas, tikuntā rādījās tikai 1 teksts.

 

<?

if(isset($logged_in)) { ?>

text1

<? }else{ ?>

text2

<? } ?>

Link to comment
Share on other sites

kurā brīdī tiek mainīts $logged_in ?

 

minēšu: koda sākumā nav session_start(); ...

 

Pirmo jautājumu nesapratu.

 

session_start(); man ir un bija.

 

<?

session_start();

include("config.php");

include("login.php");

?>

Link to comment
Share on other sites

kuraa briidii peec ielagosanaas tiek piefikseets sesijaa ka ir ielagojies un kuraa briidii tiek tas parbaudiits...

tas $logged_in tachu attiecas tikai uz doto failu/skriptu un netiek padots talak nakamajam failam tam jaizmanto sessijas mainigais..

1. ja autorizacija ir sekmiiga tad ierakstam sesiija $_SESSION['ir_ok']=true // ta principaa vienalga ar ko ..

2. pie skripta palaisanas tad parbaudam to $_SESSION['ir_ok'] --> vai tas vispar ir iesetots un vai vertiba ir valiida...

Link to comment
Share on other sites

kuraa briidii peec ielagosanaas tiek piefikseets sesijaa ka ir ielagojies un kuraa briidii tiek tas parbaudiits...

tas $logged_in tachu attiecas tikai uz doto failu/skriptu un netiek padots talak nakamajam failam tam jaizmanto sessijas mainigais..

1. ja autorizacija ir sekmiiga tad ierakstam sesiija $_SESSION['ir_ok']=true // ta principaa vienalga ar ko ..

2. pie skripta palaisanas tad parbaudam to $_SESSION['ir_ok'] --> vai tas vispar ir iesetots un vai vertiba ir valiida...

Liels paldies, viss sanāca!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...