Jump to content
php.lv forumi

Darbs


Robis

Recommended Posts

Nee, nav par aatru! Pasha php buutiiba jau man ir zinaama + objektorienteetaas pamati! Kas tev par aatru? Varu saakt ar darbiem, ciitiigi straadaat un visu izdariit, jo man galva ir uz pleciem! Starp citu, speeju dzilji ieiet probleemas buutiibaa, ja tas nepiecieshams, speejas man ir!

Taa ka nekas nav par aatru un darbs man ir ljoti nepiecieshams tagad!

Ar cienju!

Link to comment
Share on other sites

:D darbs - laps PHP programētājs nekad nevar zināt visu, bet ja pikas girb strādāt vai tad viņiem tas ir jāliedz. Varbūt pienāks kāds brīdis, kad nespēs ko uzraxtīt un tad arī strādāšana apstāsies, bet pats galvenais jau ir gribēšana strādāt :blink:

Link to comment
Share on other sites

to sviesc:

Gadiijumaa, ja tas teksts bija meerkjeets uz mani, tu ruugti maldies! Man ir 22 gadi, interese veeleeshanaas un pieredze straadaat - ir bijushas reizes, kad paraadiijaas jauni uzdevumi, kuriem atrisinaajumu nezinaaju, tomeer izdomaaju risinaajumu (ar minimaalu paliidziibu sheit forumaa). Taa, ka labaak aizver mutiiti un staavi klusu! :) Tavu web engine jau redzeeju - iistaakais "sviesc" :)

Link to comment
Share on other sites

mums patīk asu vārdu apmaiņa ...

tas texts nebija domāts Tev bet vispārīgi nākošreiz kad lasi pacenties pieliekties tuvāk monitoram un sprast raktītā jēgu. un man web einige nav pati labākā es to apzinos, bet tās ideja jau ir `tada lai nevis uzkopējam uz servaka uztaisam db un jūtamies kā webmasteri, bet gan lai jaunie PHP koderi varētu šo to uzzināt jaunu tasīu maksimāli vienkārši ...

Link to comment
Share on other sites

Nee, nav par aatru! Pasha php buutiiba jau man ir zinaama + objektorienteetaas pamati! Kas tev par aatru? Varu saakt ar darbiem, ciitiigi straadaat un visu izdariit, jo man galva ir uz pleciem! Starp citu, speeju dzilji ieiet probleemas buutiibaa, ja tas nepiecieshams, speejas man ir!

Taa ka nekas nav par aatru un darbs man ir ljoti nepiecieshams tagad!

Ar cienju!

Es arii protu dzilji ieiet! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...