Jump to content
php.lv forumi

SMS code ģenerator!


xmas12

Recommended Posts

SVeiki! es taisu sms shop scriptu un vajadzētu vienu kodu! an vajadzetu tadu kodu lai varetu ielikt fortumo adresi uz php failu kura ģenerē kodu! Lai nosutot fortumo sms tad lai atpakal atnak kods kurs butu jajaievada lodzina kur failu noladet! tatad man vajadzetu script kur ģenerē kodu lai atnaktu sutitajam atpakal kods un vins to varetu izmantot! Ludzu palidziet!

Link to comment
Share on other sites

kur failu noladet!

IMPHO nolaadet var kaiminju un sievasmati nevis failu ...

---

izveido ierakstu DB panjem taa ieraksta ID un buus tev pilniigi unikals kods ... pat nevajag neko ipashi muhljiit, ja gribas lielaku secyrity tad var panjemt to ID

un pievieot katkaadu Random skaitlju virkni, to atpakalj ievadiit DB ( saglabat vita laucinjaa) diezgan liela garantija ka buus pilnigi unikals kods..

--

Kaa veidot random skiitlju (burtu) kodus skaties Sheit tur Nu ljoti daudz piemeru un gatavu skriptinju ...

Link to comment
Share on other sites

Palidzi ludzu pa skype!
Bez liekas nepieciesamiibas savas 'kordinates' netstaju ...

Un shoreiz neredzu shadu nepieciesamiibu ... Kur meklet pateicu, un iespejamo ricibas variantu arii ...

 

Kad vienreiz cilveki sapratiis ka Sheit paliidziba balstaas uz brivpratiibas principiem Un ja pats luudzejs Negrib/neprot macities tad arii nevienam nerodas velesanas bez Maksas paliidzet ...

Ja nemaki ko izveidot, maksa cilvekam kas to prot, vai arii macies .

Teiksim Es neprotu Lidot :( Un tadelj izmantoju aviokompaniju pakalpojumus , [ par iespeju pasam iemaciities nesmu pat aizdomajies, bet varbuut verts? ]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...