Jump to content
php.lv forumi

Lapa uz laiku slēgta!?


_PUIKA_

Recommended Posts

Sveiki.

Man baigā problēma..

Man ir webserveris un tākā to neturu ieslēgtu 24/7 man vajadzētu kādu normālu veidu kā un kur novietot skriptu, kursh neatrodot norādīto domēnu aizmet piemēram uz citu lapu.

Nu ideja tāda... Mana webservera piem. index lapa atrodas uz cita servera/hosta ebt viss webs ir mana kompii... tiko es izsledzu kompi (attiecigi webserveri) ta tas index fails tai otra serveri parada to, ka "SERVERIS PATLABAN IR OFFLINE".

HELP!

 

der arī skripts, mazums ja derēs varbūt atradīsies uz kartes kads faifiņš (5LS)

Link to comment
Share on other sites

Nu jā hostu atradu labu, tagad tik skripti vajadzīgi.... Tākā vajag man PHP un es minimāli saprotu kaut ko iekš PHP, derētu, kāda palīdzība... so

piecītis man uz kartes vel nav iztērēts :D (tas tāds mājiens)

nē nu ja nevar, tad nevar.. ;)

Link to comment
Share on other sites

ja tev lapa hostejas uz tava kompja tad Neviens skripts nav taads kas var paradreseet uz citu adresi, ja tavs kompis ir izslegts ....

 

Risinajums pa visam vienkarsh ... Lietotaji sleedzaas pie Servera kas ir 24/7 onlinee , kur skripts parbauda vai tev kompis ir onlinee .. ja ir tad paradresee uz vtavu serveri (vai savaac datuss utt...) , ja nav tad izmet kaa resuurss nav pieejams ...

--

parbaudes varianti ir Ljoti daudz ... Sakot ar Ajax, beidzot ar PHP skriptiem, bet pamats ir visiem daudzmaz vienads --> veicam pieprasijumu, kuram kautkas jadabuun pretii , ja dabuun tad ir OK, ja nee tad .... izvadam pzinjojumu ...

------------

Link to comment
Share on other sites

ja tev lapa hostejas uz tava kompja tad Neviens skripts nav taads kas var paradreseet uz citu adresi, ja tavs kompis ir izslegts ....

 

Risinajums pa visam vienkarsh ... Lietotaji sleedzaas pie Servera kas ir 24/7 onlinee , kur skripts parbauda vai tev kompis ir onlinee .. ja ir tad paradresee uz vtavu serveri (vai savaac datuss utt...) , ja nav tad izmet kaa resuurss nav pieejams ...

--

parbaudes varianti ir Ljoti daudz ... Sakot ar Ajax, beidzot ar PHP skriptiem, bet pamats ir visiem daudzmaz vienads --> veicam pieprasijumu, kuram kautkas jadabuun pretii , ja dabuun tad ir OK, ja nee tad .... izvadam pzinjojumu ...

------------

paldies, ja varetu reklameties, tad es pat pateiktu KUR MAN UZSKRIPTOJA VESELUS .php par baltu velti ;)

he.. :D lētais darbaspēks. xD

Paldies visiem.

Link to comment
Share on other sites

iedomājies... man otrā ekrāna pusē ir PILNĪGI VIENALGA, jo uztraucos par savu paka*u .. nu un ja kaads man piedāva par brīvu zuskriptot, taa smuki... Tu ar atteiktos, ja buutu veelme, bet nesajegtu neko no php?

ehh...

offtopic meitenes :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...