Jump to content
php.lv forumi

Lapas menu


xfr33

Recommended Posts

Domāju kādu menu taisīt savai mājas lapai, bet vajag ieteikumus, kas ir labāks. Tātad varianti ir adobe flash menu, uz photoshopa sataisīt podziņas uz salikt, css menu, javascript menu, java applet menu. kurš ir labākais??

Link to comment
Share on other sites

Java applet atmet uzreiz.

Flash - ja vajag kaut kādas fiškas, ko nekādi nevar panākt ar vienkārši html+js+css.

Tātad atliek html+js+css. Gūglei vieglāk tikt galā (neskatoties uz to, ka tagad tā protot arī daļēji indeksēt flashus). Pašam vieglāk izmaiņas būs veikt. Mazāks svars (es tā pieņemu, neesmu pārbaudījis, kā arī tas varētu būt individuāli no situācijas). Mazāk prasības pret pārlūku (protams, ja nesamudrī html+css, ka tikai jaunākās pārlūku versijas atbalsta).

Link to comment
Share on other sites

uz flash māku elementāri uztaisīt visu menu kā vajag, ar visiem efektiem utt.

bet to css menu es nemāku pats taisīt, ir jāmeklē kādas sagataves kur tikai vajag pamainīt linkus un ierakstīt savus nosaukumus... un tādu es itkā atradu, quickmenu, uztaisīju, bet tgd pēc kādas nedēļas, rāda, ka programma nav nopirkta, un visu laiku kad ieiet tai lapā met paziņojumu ārā. tagad taisu jaunu projektu, dizainiski labāku, ir vajadzīgs tāds tumši zils menu.

ja ir vieta kur labi var css menu uztaisīt, var kāds pateikt? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...