Jump to content
php.lv forumi

xfr33

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  504
 • Joined

 • Last visited

About xfr33

 • Birthday 12/22/1992

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga

xfr33's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Dodu novērtēšanai. http://fantasykhl.com
 2. Tik vienkārši dodot source kodu savai spēlei, tu drīz vien to redzēsi gan iekš facebook, gan iekš draugiem.lv, gan ar parastu loginu, bet nu jau uz kāda cita vārdu, ja vien kādam nebūs slinkums un būs vēlēšanās.
 3. Nav tur tāda štelle, kā salīdzināt divas bildes un noteikt cik atšķirīgas tās ir, rezultātu iedodot kaut kādā noteiktā skalā, kas varētu būt pēc atšķirību skaita (līdzīgi kā Levenšteina algoritms)? Tas šķistu interesanti. Plus, ir arī iespējams resaizot uz lielāku bildi, dramatiski nesabojājot kvalitāti? Arī tam ir dažādi algoritmi. Šīs fīčas būtu pluss tavai bibliotēkai manuprāt.
 4. Zelta likums ir tiešām zelta rindas. Skarbā dzīves realitāte :)
 5. Uztaisīju nelielu piemēru. Ir tabula ar postiem: CREATE TABLE `posts` ( `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `user_id` int(11) NOT NULL, `text` text COLLATE ascii_bin NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`), KEY `user_id` (`user_id`) ) ENGINE=InnoDB AUTO_INCREMENT=6 DEFAULT CHARSET=ascii COLLATE=ascii_bin Tabulās ir 3 posti: INSERT INTO `posts` (`id`, `user_id`, `text`) VALUES (1, 1, 'bla'), (2, 1, 'blabla'), (3, 2, 'text'), (4, 2, 'texttext'), (5, 2, 'texttexttext'); Un, pirmkārt, ja ir nepieciešams atrast no visiem datiem, cik katram lietotājam ir posti: SELECT COUNT(*) AS postu_skaits FROM `posts` GROUP BY user_id Atgriež: postu_skaits: 2 | 3 Ja nepieciešams iegūt postu skaitu konkrētam lietotājam: SELECT COUNT(*) AS postu_skaits FROM `posts` WHERE user_id = 2 Atgriež: postu_skaits: 3
 6. xfr33

  yoyoyo

  http://www.nieko.net/projects/brainfuck Galvenais ir gribēt un arī varēsi iziet šo tutoriāli.
 7. Domāts tā, ka tev ir 2D grafiks, zināms, kas ir uz X un kas uz Y un uzzīmēt grafiku? Kā tu domā kaut ko pareģot?
 8. xfr33

  Autoclicker

  Nav vienkārši čekot vai uz body tiek klikšķināts? Sākt laika atskaiti no lapas ielādes, ar katru klikšķi palielināt mainīgo par 1 un pie, piemēram, 100 klikšķiem, pārbaudīt cik laiks ir pagājis. Ja tās būs pāris sekundes, tad acīmredzot parasts lietotājs tas nav. Portams, to var diezgan vienkārši atslēgt, jo viss ir klienta pusē, bet es domāju, ka ar serveri konektēties būs lēni, ja izmanto to variantu kādu es. Tas protams, ja nepieciešams liegt piekļuvi uzreiz kā iečeko autoklikeru. Un itklīdz javascript izmet erroru, ka ir autoklikers, tad ierakstīt IP iekš datubāzes caur ajaxu un ar PHP vnk pie lapas ielādes pārbaudīt vai IP adrese atbilst kādai no datubāzes un, ja atbilst, tad errors atkal. Ja nepieciešams nočekot pēc tam manuāli, tad var skaitīt klikšķus ar javascriptu un pēc tam, kad lietotājs iet ārā no lapas, iemest skaitu un laiku datubāzē. Protams, var taisīt bišku paplašinātāku variantu un čekot intervālus starp katru klikšķi.
 9. Laba diena! Vēlējos painteresēties par Zend PHP 5.3 Certification (http://www.zend.com/en/services/certification/php-5-certification/). Vai iegūtais diploms ir noderīgs, kā to ņem vērā Latvijas darba devēji, kā ārzemju, vai ir vērts vairāk nekā tikai pašapliecināšanās nolūkam? Varbūt kāds ir mēģinājis? Daniels
 10. Vienīgi jautājumus un atbildes varēja labāk noformulēt - tas "cool kid stuff" nav smuki. Kā arī atbilžu varianti - rullē, ir ok etc - nav pārāb objektīvi. Varēja vienkārši jautājums, ko ikdienā lieto un novertē savu ikdienā lietoto valodu 10 baļļu sistēmā.
 11. Raksts labs, diezgan daudz patiesības par to, kas un kāpēc izmanto PHP. Bet tad es vēlos piebilst, ka ir daudz uzņēmumi, kuros iekšējās sistēmas ir bāzētas uz PHP. Cilvēki apsver, kuras valodas ir labākas un progresīvākas, un tad izlemj, kura valodā būs dominējošā. Ja izvēlas PHP, tad tas nozīmē, ka PHP nebūt nav slikta valoda; un ja vairumā uzņēmumi izvēlas PHP, tad tas nozīmē, ka tā ir labāka valoda nekā konkurējošās. Un, ja arī man darbā teiktu, lai mainu PHP, es izvēlētos ASP.NET, jo tā ir valoda, kas man simpatizē, kas ir apvienota ar ļoti populāro C# un ir samērā ērta, cik esmu strādājis uz ASP.NET.
 12. Mani fascinē tās runas par laika tērēšanu. Ja tev kaut kas liek par kaut ko domāt, tad tā nav vairs laika tērēšana. Tīņi dažreiz ir labāki programmētāji par pieredzējušiem programmētājiem - labas, jaunas idejas - vēlme mācīties un sava, bet varbūt ne nepareiza, izpratne par lietām. Tas tā, par general lietām, nevis par pašu PHP.
 13. Es necenšos stāstīt par Python, Ruby nepilnībām, jo tās nezinu, bet stāstīju par PHP un kāpēc tas nav sliktāks par citām valodām. Pieredze ar PHP ir, bet, lai arī būtu sakasīts no interneta, mācēt aizstāvēt savu viedokli ir jāvar, un tā nebūt vairs nav laika kavēšana.
 14. Ja ir iespējams izdarīt, tad tas, kā to izdarīt, ir atkarīgs no programmētāja. Tā var sasortēt programmētājus pēc spējām. Jebkuru valodu iespējams uzrakstīt nepārredzamu un nesakārtotu, citām tas ir grūtāk, citām vieglāk, bet izdarīt var. Tas pats ar pretējo.
×
×
 • Create New...