Jump to content
php.lv forumi

Kā aktivizēt TinyMCE?


lāčgrrrriezis

Recommended Posts

PHP skripts jāraksta. Esi konkrētāks par problēmu.

 

if (isset($_POST['blabla'])) {
// insert/update $_POST['blabla'] in db
}

 

nu konkrētāk nedarbojas tā proga pati, visu jau rāda, saliku arī norādes kurai lapai jāmainās ja ieraksta tekstu. Nu un kad ieraksta to tekstu tad viss ir kaa ir. nekas tā arī nemainās.

 

skriptu var apskatīt http://paste.php.lv/7670?lang=php

 

un kur tas skripts jaaraksta, tajaa kur ir tas TinyMCE vai tai lapai kurai jaamainaas?

Edited by lāčgrrrriezis
Link to comment
Share on other sites

Nu vot to jau tu tikai vari zināt, kas tev tur ir. Es tik tev iekopēju URLi no formas action.

 

PS. Bet vispār - kā tad tu savādāk iedomājies saglabāt laboto saturu ? Pa taisno failā ?

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Nu vot to jau tu tikai vari zināt, kas tev tur ir. Es tik tev iekopēju URLi no formas action.

 

PS. Bet vispār - kā tad tu savādāk iedomājies saglabāt laboto saturu ? Pa taisno failā ?

 

nu labi bet kaa taadaa gadiijumaa db piesleegt to drankji? mees izmantojam MySQL datubaazes.

Edited by lāčgrrrriezis
Link to comment
Share on other sites

Zini - vispirms izdomā, ko pats gribi izdarīt. Izklausās, ka tev pat tas nav skaidrs.

 

Par to kā DB slēgties klāt un datus glabāt - gūgle.

 

nee nu man pirmaa saskarsanaas ir ar ko taadu-piesleegt cms pie lapas, tpc jau nejeedzu pagaidaam kaa to izdariit. zinu tik ka jaaieliek vinjss lapaa iekssaa un kautkas jaakonfiguree lai tas TinyMCE funkcioneetu. Bet ka tas jaasleedz pie datubaazeem pirmaa dzirdeessana. nu par to kaa piesleegt formas datubaazeem es zinu, bet vai TinyMCE princips ir taspats kas piesleegties formai??

Link to comment
Share on other sites

TinyMCE nav CMS, bet gan parasts editors. Reāli tas ir tas pats, kas textarea, tikai ar WYSIWYG fīču.

 

Tātad - kur tev šobrīd glabājas mājaslapas saturs ? Datubāzē vai vienkārši HTML ? Ja vienkārši HTML, tad būs grūti implementēt TinyMCE satura rediģēšanai. Mēģināt, jau, protams, var.

Link to comment
Share on other sites

Shit serveris ar nestraadaa..labpraat paraadiitu adresi bet pagaidaam nekaa. Nu taa visa fiicha staav htmlaa, datubaazee nekaa no taa nav.

 

Tu domaaji to visu taadaa zinjaa ka tipa maajaslapa kaa taada ir, bet tajos laukos kur jaabuut textam-texts glabaajas datubaazee un tajaa laukaa maajaslapaa ir php funkcija kas izvelk to tekstu no datubaazes un paraada lapaa, taadaa zinjaa?? :)

Edited by lāčgrrrriezis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...