Jump to content
php.lv forumi

cookies


xfr33

Recommended Posts

ā un par to trešo punktu

Un tad iekš tās otrās formas $_POST['name'] vietā $_SESSION['name'].

tad sanāks tā

 
if (isset($_POST['name'])) {
 $_SESSION['name'] = $_SESSION['name'];
}

 

ir pareizi?

Link to comment
Share on other sites

aha es tgd lasu...

setcookie ("user", "Bob123", time()+604800); /* Isn't that better? */ echo("Welcome to my page...a cookie has been created on your computer.<p>" . "Don't worry, I don't know your address, or your name.")

 

vēl ir tāds!

Link to comment
Share on other sites

Nja xfr33, palasijos tavus PHP piedzīvojumus. Mans ieteikums, pirms sāc ko jēdzīgu/nopietnu programmēt, palasi kaut kādu grāmatu vai plīdz kādu gudrāku tev izstastīt neskaidrās lietas. Jo tavas pieļautās kļūdas ir diezgan vienkāršas(pat sintaktiskas) un tev šķiet tomēr nav īstas nojēga par dažiem PHP programēšanas pamatprincipiem.

 

Vienkārši var apnikt tev bakstīt katrā nāmajā sekojošajā kodā ar pirkstu, kur tu pielaid kļūdas.

Link to comment
Share on other sites

kasisppr ir internetā ievadīta grāmata par php latviešu valodā pat, bet tajā nekas daudz nebija. un angļu valodā arī lasu. bet kamēr nezinu daudz ko tikmēr sanāk daudz kļūdas. bet es jau cenšos.... :( vismaz cilvēki atbalsta un cenšas skaidrot. protams es jau viņiem kā lai to saka jau ZB bet nu kam negadās :D un par tiem cookies kamēr izgāju pusdienās kko izdomāju pamēģināt. varbūt aizies!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...