Jump to content
php.lv forumi

Ja nav slinkums, tad palūgšu atsauksmes


brazis

Recommended Posts

Tātad - esmu izveidojis blogu/weblapu ģitāristiem. No šī foruma lietotājiem ļoti vēlētos saņemt atsauksmes par dizainu un bloga tehnisko stāvokli (te jāpiebilst, ka html kodu lūdzu nekritizēt, jo wordpress to padara diezgan smirdīgu). Taču Dizaina vērtējums / kritika un ieteikumi ir ļoti vēlami! :) Protams ja kāds te ir ģitārists vai mūziķis - lūdzu atsauksmes arī par saturu... ja nav slinkums, tad iekomentējiet kādu rakstu, lai izskatās ka manu blogu arī kāds apmeklē :) ..? Aa un jā, lapas adrese - http://www.brazis.lv/

Ceru ka feedbakosiet. Piis.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau te ir programmeru forums nevis dizaineru, tā kā visdrīzāk kritiku saņemši tieši par HTML. ;)

 

wordpress to padara diezgan smirdīgu

 

Wordpress neko nepadara smirdīgu. Smirdīgu padara tas, kurš templeitus rakstīja.

 

PS. Bet vispār - izskatās labi. ;) Žēl, ka šādas lapas nebija pirms pieciem gadiem, kad man tas būtu bijis aktuāls. :)

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau te ir programmeru forums nevis dizaineru, tā kā visdrīzāk kritiku saņemši tieši par HTML. ;)

 

 

 

Wordpress neko nepadara smirdīgu. Smirdīgu padara tas, kurš templeitus rakstīja.

 

PS. Bet vispār - izskatās labi. ;) Žēl, ka šādas lapas nebija pirms pieciem gadiem, kad man tas būtu bijis aktuāls. :)

 

Par tiem templeitiem - youtube embeddu nekādi nevaru padarīt valīdu... tas dzen izsmisumā, bet no otras puses - kam tas valīdums interesē?

 

par to ka šādas lapas nebija pirms pieciem gadiem... Kā to saprast? :)

Link to comment
Share on other sites

Visumā jau dizains nav slikts. Mazliet krīt uz nerviem svītrainais background (īpaši scrollējot), kā arī zilie linki (krāsa izceļas, skaidri norāda uz linku, taču neiederas brūnā lapā). Tagus zem rakstiem es liktu nevis pa vidu, bet vienā malā (neesmu izmēģinājis, tāpēc neesmu 100% drošs)

 

Par tehnisko stāvokli, man kaut kā vairāk patīk 'lasāmie' kategoriju, rakstu linki. Piemēram, nevis http://www.brazis.lv/?cat=13, bet http://www.brazis.lv/padomi Nezinu, cik to grūti pielikt/mainīt konkrētajā gadījumā.

 

Par valīdumu - esmu gandrīz drošs, ka arī Youtube video var ielikt tā, lai kods validētos! Viss pārējais jau neizskatās nemaz tik bezcerīgi, ja neskaita tos "text-align: center;" gabalus, kas norādīti inline, nevis CSSā.

 

Lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

* varbūt neliec menu tos "::" sākumā un beigās, kā šeit ":: Uz Galveno Lapu ::" - izskatās kā pie kaunterstraikistiem.

* un ja būs lietotāji, un to sessijas cookijos, tad šitāds links.. brazis.lv/?paged=<script>alert(document.cookie);</script>

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Black: Backgroundu man vienmēr ir problēmas normālu izvēlēties. Zagt negribās, tāpēc tas svītrainais ir labākais ko mācēju izveidot..:)

v3rb0: Jaa par tiem "::" tev taisnība, tikko arī izlaboju..

Paulinjsh: varbūt paskaidro kautko tuvāk par to url shēmu.. vai arī iedod kādu normālu gūgles linku...ja nav grūti. Kādēļ iesaki sakot līdzi wp versijām? drošības nolūkos?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...