Jump to content
php.lv forumi

time


anonīms

Recommended Posts

Tātad doma ir izveidot info, kur pats svarīgākais ir datums, kad tas viss notiek.

ar time + mysql neesmu īsti strādājis, ja nu vienīgi, kad vajag pievienot time(), lai zinātu cikos pievienots.

Tagad ir savādāk.

Nepieciešama forma, kurā es pats pievienotu laiku + datumu, kad tas viss notiks un lai tas būtu vienā kollonā, bet nezinu kā veidot.

Viens no variantiem itkā varētu būt type time un tad input type text, kur pats ievadītu piemēram 21-30-01, bet kā jau minēju ir arī nepieciešams datums.

Doma ir, bet nezinu vai to var īstenot, kad piemēram pievienotjot pie db izmanto time() un ir cik tur tā skaitļu kombinācija 14151161616161616, kur viss ar funkciju tiek salikts kas un kā.

 

Izvadīšanā ir nepieciešams lai būtu:

Pasākumi šodien:

***

Pasākumi rītdien:

***

Pasākumi drīzumā:

***

 

Varat kaut ko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Paldies, viss ideāli.

Tikai vēl palikusi pēdējā lieta,

Kā pārbaudīt vai $laiks'diena un gads ir = ar īsto dienu un gadu?

 

Nu lai būtu iespējams izveidot Pasākumi šodien / Pasākumi rītdien / Pasākumi drīzumā

Edited by anonīms
Link to comment
Share on other sites

Kaut cik visu esmu sataisijis, un beidzot esmu saskāries ar nākamo problēmu..

$hltv_soon_today = mysql_query("SELECT id, km1, km1_valsts, km2, km2_valsts, ip, DATE_FORMAT( laiks, '%d.%m.%y' ) AS noformets_datums FROM HLTV");

 

un tad

if(date('d.m.y') < $hltv_today['6'])

viss strādā ideāli, ja vien pašreizējais mēnesis sakrīt ar izvilkto, kā piemēram Drīzumā rādas tas info, kur ir 2008-06-30

Tikko kā pievienoju info ar 2008-08-01 tā to vairs nerāda...

Kā to varētu labot?

 

http://paste.php.lv/7581?lang=php

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...