Jump to content
php.lv forumi

Palīdziet lūdzu sameklēt skriptu!


Aleksis

Recommended Posts

Sveiciens foruma biedriem!

 

Man lūgums palīdzēt ar padomu, kur meklēt gatavu portālu, kur reģistrācija notiek ar ielūgumiem - kas līdzīgs draugiem.lv sākuma stadijā. Kur iegādāties šāda portāla skriptu internetā? Lūdzu palīdziet, jo esmu gājis cauri daudz resursiem, bet ļoti grūti ko līdzīgu atrast.

 

Jau iepriekš paldies par atsaucību!

Link to comment
Share on other sites

Registracija ar ielugumiem pati par sevi nav nekas sarezgjiits...

Taa kaa taa var buut izmantota Jebkuram projektam (lapai) ...

---

Vai tev vajadziiga pati registracijas dalja vai viss portaals?

---

Portaalss ir ljoti plashh jedziens...

IMPHO taa ir vienkarshi lapa kur ir savaakts maksimali daudz dazaadu lietu, raksti, bildes , utt. , un kursh ir sameraa liels un populaars ....

 

P.S.

faktiski Nesmu redzeejis Definiciju --> kas iisti tas ir (Tas ir kaa Dievs , visi runaa, bet neviens iisti nevar paskaidrot kas tas ir (nav vienotas definiicijas)

 

Edit: izmanto pogu Edit, nevis veido jaunu ierakstu ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Es meklēju portāla skriptu, kuru perspektīvā varētu izmainīt līdzīgi vai tuvu draugiem.lv, bet iesākt kā reģistrāciju ar ielūgumiem. Man nav plāns konkurēt ar draugiem.lv un tam nav ne mazākās vajadzības. Portālu vēlos veidot citam mērķim un angļu, krievu valodā vismaz sākotnēji. Esmu meklējis vairākos resursos izmantojot meklētājus. Zinu, ka visus portalus - tā skriptus var mainīt pēc patikas ta vai citādi, bet es zinu, ka šeit daudziem ir zināmas konkrētas adreses, kur var aplūkot līdzīgus piedāvājumus.

 

Paldies Aleksejam par dotajām adresēm!!

 

Cik vispār sarežģīti ir mainīt portāla skriptus pēc savas fantāzijas? Kā vispār tapa portāls draugiem.lv tehniski? Tas tika paņemts jau kā gatavs skripts un šādi izveidots ar tā pilnveidošanu, vai kā citādi?

Link to comment
Share on other sites

Es lūdzu kādam palīdzību tikt skaidrībā ar portāla instalāciju uz servera ...

 

Es pirms brīža izvietoju uz servera skriptu mapes un atverot portālu pēc adreses, man parādīja sekojošu bildi:

 

Cik saprotu, tad tas ir turpinājums instalācijai, bet aizpildot visus laukumus, man met sekojošu tekstu:

 

 

 

Your configuration file has been saved, you can now proceed with the installation.

 

Please revert your permissions on your elgg directory for more security.

 

Error: Database connection failed, please edit config.php to include the correct values.

 

untitl11.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...