Jump to content
php.lv forumi

pop3 password


Mikijs

Recommended Posts

vai vari paradit kadu piemeru?

 

es konektejos ar klasi (mime) no php_mime bibliotekas

 

[code]$default_port=110;
$default_protocol='pop3';
$default_host='mail.mansserveris.lv';
$txtusername=$_POST[login];
$txtpassword=$_POST[parole];
$mbox_id='INBOX';[/code]

[code]$email=new imap_pop3($default_port,$default_protocol,$default_host,$txtusername,$txtpassword,$mbox_id);
if ($email->authenticate()) {
echo "Logged in";
}[/code]

 

[code] function authenticate() {
$this->mbox = imap_open("{" . $this->hostname . "/" . $this->protocol . "}", $this->username, $this->password);
if ($this->mbox) {
return true;
} else {
return false;
} // end if

} // end function[/code]

Edited by Mikijs
Link to comment
Share on other sites

Es neesmu ne reizi lietojis POP3 serveri, kuram būtu šāda funkcionalitāte. Droši vien es apskatītos dokumentāciju par konkrēto serveri un pamēģinātu caur telnetu pieslēgties un izmēģināt ievadīt kādas komandas "help passwd" utt.

Link to comment
Share on other sites

Tu mani nesaprati. Tas ko parādiji ir tikai Login puse, bet reāli username / password parasti glabājas sistēmas failos vai datubāzē (tā vieta kur meklē derīgos lietotājvārdus / paroles).

 

Tātad tas viss atkarīgs no paša POP3 servera - kā viņš ir nokonfigurēts, vai izmanto, piemēram, MySQL datubāzi vai arī kādu sistēmas failu piemēram /etc/passwd, tad tur arī būtu jānomaina šie login dati.

Link to comment
Share on other sites

failaa

/etc/passwd - atrodas paroles visadiem servisiem, bet ne meilam..

ir fails /etc/mail

zem ta ir "domaintables" fails - tuksh - =/ pielauju ka sql tabulas lieto..

 

Uzzini, kas Tev ir par mail serveri. Atrodi konfigurācijas failu, tad tur arī jābūt norādei kur glabājas lietotājvārdi un paroles vai arī paroļu datubāzes. Ja nav norādes konfig failā tad meklē google kur tas atrodas.

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi atminos, ta paroles maiņa caur POP3 bi haks, kas variē no sistēmas uz sistēmu atkarībā no konfiga.

 

Katrā ziņā neviena no funkcijām nav paredzēta paroles maiņai.

 

Vienīgais, kas man nāk prātā, kā risinājums, ir exec() funkcija. Pieņemu, ka consolē Tu vari nomainīt paroli. Pavisam noteikti jāvar.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...