Jump to content
php.lv forumi

Palaizot lapu izmet pazinojumu


feebs

Recommended Posts

Ar ko ir saistits sis pazinojums? Par ko atbild C:\php5\pear?

 

 

Warning: require(setup.inc) [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in C:\Program Files\Apache Group\Apache\htdocs\index.php on line 8

 

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required 'setup.inc' (include_path='.;C:\php5\pear') in C:\Program Files\Apache Group\Apache\htdocs\index.php on line 8

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kur vins ir jaanoraada?

Varbut kaads var pateikt, kas taa ir par probleemu? Cik noprotu vaina ir 8.liinijaa: require('setup.inc');

index:

<?php

//error_reporting(E_ALL);

 

//do banera BEGIN

if (strstr($_SERVER['HTTP_USER_AGENT'],'Opera') || strstr($_SERVER['HTTP_USER_AGENT'],'Gecko')) $flash=0; else $flash=1;

//do banera END

 

require('setup.inc');

 

$mysite = new Site ("pl","index",$connstring);

$content=$mysite->processForSmarty();

$smarty = new Smarty_PBKM;

$smarty->assign("content",$content);

//do banera BEGIN

$smarty->assign("flash",1);

//do banera END

//include ('ankieta.php');

$smarty->display($mysite->page['template']);

$mysite->undoConnect();

 

 

?>

Link to comment
Share on other sites

fails setup.inc ir vispār izveidots/atrodas tajā pašā direktorijā, kur index.php ?

Vai vispar nepastav tada iespeja, ka to failu varetu kadi sameklet automataa require('setup.inc') nenoradot celu? Vai tomer vienmer ir jabut require('C:\mans\celsh\setup.inc');

Link to comment
Share on other sites

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs

Vai relativais buutu require('/celsh/setup.inc') un absolutais require('C:\mans\celsh\setup.inc')

 

Vai vispar nepastav tada iespeja, ka to failu varetu kadi sameklet automataa require('setup.inc') nenoradot celu? Vai tomer vienmer ir jabut require('C:\mans\celsh\setup.inc');

Link to comment
Share on other sites

index.php:

<?php

//error_reporting(E_ALL);

 

//do banera BEGIN

if (strstr($_SERVER['HTTP_USER_AGENT'],'Opera') || strstr($_SERVER['HTTP_USER_AGENT'],'Gecko')) $flash=0; else $flash=1;

//do banera END

 

require('setup.inc');

 

$mysite = new Site ("pl","index",$connstring);

$content=$mysite->processForSmarty();

$smarty = new Smarty_PBKM;

$smarty->assign("content",$content);

//do banera BEGIN

$smarty->assign("flash",1);

//do banera END

//include ('ankieta.php');

$smarty->display($mysite->page['template']);

$mysite->undoConnect();

 

 

?>

bet ka sajaa piemeeraa require('setup.inc') vinsh var atrast, ja fails setup.inc neatrodas index.php direktorija?

Link to comment
Share on other sites

Vai relativais buutu require('/celsh/setup.inc') un absolutais require('C:\mans\celsh\setup.inc')

Nē, tie abi ir absolūtie ceļi. Pirmais ir absolūtais ceļs Linux vidēs un otrais Windows vidēs.

Relatīvo ceļu piemēri:

require('setup.inc') - tekošajā direktorijā

require('../setup.inc') - vienu direktoriju uz augšu

require('../snjaga/setup.inc') - vienu direktoriju uz augšu un iekšā snjaga direktorijā

 

Īsāk sakot - absolūtais ceļš ir tāds, kurš sākas no failsistēmas sākuma. Ja ceļa sākumā ir / vai X:\ vai kautkāds file://C:/ tad tie ir absolūtie ceļi.

Link to comment
Share on other sites

Nē, tie abi ir absolūtie ceļi. Pirmais ir absolūtais ceļs Linux vidēs un otrais Windows vidēs.

Relatīvo ceļu piemēri:

require('setup.inc') - tekošajā direktorijā

require('../setup.inc') - vienu direktoriju uz augšu

require('../snjaga/setup.inc') - vienu direktoriju uz augšu un iekšā snjaga direktorijā

 

Īsāk sakot - absolūtais ceļš ir tāds, kurš sākas no failsistēmas sākuma. Ja ceļa sākumā ir / vai X:\ vai kautkāds file://C:/ tad tie ir absolūtie ceļi.

Tas butu skaidrs, bet ka var require('setup.inc') - tekošajā direktorijā atrast 'setup.inc', ja ir vairaki index faili, kuri atrodas vienu direktoriju uz augšu un katrs citaas mapess un tie palaizoties ari pieprasa setup.inc, bet tas setup.inc atrodas divas direktorijas uz aukshu..

Varbuut mani jautaajumi izklausaas diivaini, bet tas ir tadel, ka es esmu dabujis jau izstraadaatu lapu, kuru vajadzetu palaist, bet nevaru iisti iebraukt kaa taa palaizhaas :(

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...