Jump to content
php.lv forumi

GD


Ugga

Recommended Posts

varbuut neiistaa vieta, bet kaa vispaar un kur instaleejas tas GD attelu modulis.man te mapees kaut kaadi .h faili stāv ko ar tiem darīt? kaa ar konfigureeshanu? :ph34r:

Edited by Ugga
Link to comment
Share on other sites

.h faili ir c valodas include faili.

lai piesleegtu gd, vajag ieksh php.ini atrast kur ir exrension=php_gd2.dll

un atkomenteet to rindinju, tad varees lietot gd funkcijas

siikaaku helpu skatiit ieksh php manuaalja :)

un vispaar sho jau nu vareeja atrast ieksh goole mieriigi :)

Link to comment
Share on other sites

panjeemu atkomentoju php.ini ...php_gd.dll tad no manuaalja panjeemu piemeerus nu un ziimee, bet kur ir jaaliek tie faili un ko ar tiem dariit (.h,.c) mapee gd.1.8.4. ?. palasiiju gd manuaali, bet neko nesapratu. :o

Link to comment
Share on other sites

a kaa tu domaa kur tu dabuuji jau gatavu gd versiju? php saitaa php novelkot taada jau liidzi naak, vinji pashi nokompileejushi uz izplildaamo kodu. un ja tev gribaas arii pasham nokompileet, tad tie failu buus vajadziigi. tu vispaar zini, ko noziimee termins open-source?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

a kaads nevar man pastaastiit kaapeec man negrib palasities tas php_gd2.dll modulis

* php.ini atkomenteets

* php_gd2.dll iekopeets tur pat kur atrodas php4ts.dll un php4apache.dll (php aktiivo modulju mapee)

 

... bet vienalga palaizho Apach web serveri tiek 3x peec kaartas izmests ka nevaar ielaadeet php_gd2.dll moduli ???

 

Apache ir restarteets peec izmainjaam

 

BET KUR IR PROBLEEMA ???????

Link to comment
Share on other sites

php_gd2.dll NAV jāiekopē tur, kur php4ts.dll

Tam gd2 dll modulim ir jāstāv extensions direktorijā, turpatās, kur pārējie dll faili stāv.

Un php.ini failā pie parametra extension_dir ir jāstāv pareizam ceļam uz to, piemēram "c:/php/extensions/"

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...