Jump to content
php.lv forumi

Problema ar funkcijas veidoshanu...


UTF

Recommended Posts

Veidoju funkciju, kura nepieciesams...

 

funkcija($mainigais1, $mainigais2_array){

$$mainigais1[]=$mainigais2_array;

utt utt....

}

 

Sadu sintaksi $$mainigais1 man neatbalsta, jo tas esot fatal errors... Ja ta, tad ka lai so funkciju veic?

 

proti nepieciesams mainigajam pieskirt karu reici citu nosaukumu...

Link to comment
Share on other sites

Nevajag taisīt muļķīgas QUOTEs (bubu)

 

Nu kaa man ieprieks bija $ieraksts[]=array();

tagad man vajag lai tas mainigais nebutu tikI $ieraksts, bet mainitos vinam nosaukums... proti $$nosaukums, un no mainiga ar sadu mainigu nosaukumu [] = array();

Ceru ka saprati domu...

Link to comment
Share on other sites

Ne esmu idiots un nezinu ko man vajag... un protams, ka pietiek ar parasto masivu... TFU tu!

 

 

Joptvai... tak saku, ka nepieciesams mainigajam nomainit nosaukumu pie katra ieraksta un sis mainigais ie jaliek ar [] pievienojumu...

proti $ieraksts[]=array('njau' => 'cccccc', utt utt....);

 

Ciest nevaru ka uzdod jautajumus... kapec tev to vajag???

Es zinu kapec es nezinu ar kadu syntaksi so konkreto obligato darbibu aizstat...

Edited by UTF
Link to comment
Share on other sites

Nu blin.... Saucas palidzibas forums... iztirda tevi no pacietibas ara izbesi ar debiliem jautajumiem un vel tevi par duraku nosauc... nu stulbi!!!!

Butu uzrakstijusi umniki ka so sintaksi aizvietot, lai panaktu to pasu efektu! Ta vieta tikai gudri dirs vai ari ka andrisp vienkarsi tupi nodirsh... Duraku forums nevis palidzibas forums...

 

Kaut 1 var uzrakstit risinajumu jeb tikai gudri dirst makat???

Link to comment
Share on other sites

Kaut gan varu saderēt, ka kaut kas ārprātīgs top.

 

<?php
function x($mainigais1, $mainigais2_array) {
${$mainigais1}[]=$mainigais2_array;
print_r($zzz);
}
x('zzz', array(1,2,3));
?>

 

Un pacenties nesavaldīt savaldību tik ātri. Tāpēc jau arī tāda attieksme pret tevi, ja tu te ierodies un uzreiz jau trako.

Link to comment
Share on other sites

UTF: mums tevi te vajag, vai tev vajadzīgi esam mēs te? Neviens tev nelūdz uzturēties šeit. Tādu kā tu katru dienu te uzdod muļķīgus jautājumus vienu pēc otra. Loģiski, ka pirmā lieta ir prasīt kāpēc tev to vajag, un parādīt vienkāršāku risinājumu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...