Jump to content
php.lv forumi

scroolbar formeejums?


lvspeedy

Recommended Posts

velns uzinaaju, kaa uzstaisiit lai text scroolojaas bet tagad nemaaku uztaisiit taa lai scroolbar buutu smukaas kraasaas

<div id="Layer3" style="position:absolute; verflow:scroll; left:159px; top:68px; width:628px; height:353px; z-index:3; overflow: scroll; background-color: #9999FF; layer-background-color: #9999FF; border: 1px none #000000;"  >Tekst</div>

 

Ir kaadam ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

<div id="Layer3" style="position:absolute; verflow:scroll; left:159px; top:68px; width:628px; height:353px; z-index:3; overflow: scroll; background-color: #9999FF; layer-background-color: #9999FF; border: 1px none #000000; scroolbar-face-color : #00FF00; scroolbar-shadow-color : #00FF00; scroolbar-highlight-color : #00FF00; scroolbar-3dlight-color : #00FF00; scroolbar-darkshadow-color : #00FF00; scroolbar-track-color : #00FF00; scroolbar-arrow-color : #00FF00;"  >jklhjkljkll</div>

sitaa? man nav rezultaata

Link to comment
Share on other sites

Nu uztaisi atsevishkju failu style.css un tajaa ieraksti

BODY {
   
SCROLLBAR-FACE-COLOR: #cccccc; 
SCROLLBAR-HIGHLIGHT-COLOR: #001C37; 
SCROLLBAR-SHADOW-COLOR: #001C37;
SCROLLBAR-3DLIGHT-COLOR: #001C37; 
SCROLLBAR-ARROW-COLOR: #001C37; 
SCROLLBAR-TRACK-COLOR: #001C37; 
SCROLLBAR-DARKSHADOW-COLOR: #001C37;
}

taas kraasas maini kaa tik vajag un tad katraa lapaa starp <head> un </head> ieraksti

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="style.css">

Un veel tajaa failaa varesi likt visu ko gribi no CSS un tagad apskaties sho un mazliet palasi CSS

Link to comment
Share on other sites

Nu kas tad tiem citiem ir labāks? Dizains? Burtiņi labāk rādās? Agrāk pāris reizes izmantoju Netscape un nepatika, tapēc neko citu nemeģinaju. Un ar IE problemas man nav bijušas.

 

Varbūt jums izdodas mani pārliecināt? B)

Link to comment
Share on other sites

Izmēģini, pirms vispār muti ver vaļā. Nevienam nav tevi ne par ko jāpārliecina.

 

Kad uzliksi Firebird, iesaku vispirms pievērsties manuālim, jo ir gana daudz svarīgas lietas, ko savādāk nedabūsi zināt. Un ja viņš tev neaiziet (nepatīk), paskaties Operu.

Link to comment
Share on other sites

Izmēģini, pirms vispār muti ver vaļā.

 

:angry: Sakars šim teikumam? Kas es tev kaut ko sliktu teicu par to Firebird? Nākamreiz kādas 3x izlasi ko es rakstu un tad ver muti vaļā! :angry:

 

Nu ok, es pārakstīšu to un pameģināšu. Domāju, ka būs labs.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...