Jump to content
php.lv forumi

laikam Apache konfiguracija


Recommended Posts

Man uz win2000 ir testa serveris, kur taisu visus mēslus. Bet man ir tāda proba:

 

ir autorizācija, kura uz viena cita normāla servera strādā normāli, bet uz manējā ir tā, ka es pats varu autorizēties, bet ja kāds grib no ārpuses, tad viņam nesanāk, kaut kas apstopējas. Vai vaina varetu būt apache config failā? Es pat nezinu, kur ko tādu varētu pārslēgt!

Link to comment
Share on other sites

A kas tad? Karoche bija taa: man bija winXP tad uzliku win2000 un tagad neiet! Man tas viss apache un php ir uz D:\ nu un formateju tikai C:\. Man nācās tikai parinstalēt apache un viss, php jau bija. Vēl ievilku php.ini c:/winnt/ un viss

Link to comment
Share on other sites

Grīti kaut ko ieteikt neredzot kodu (atkārtošos jau kuro reizi ;) ).

Nu, ja reiz tas viss cepumiņos glabājas - pamēģini padebugot (jeb kā mūsu megaterminoloģijs centrā teiktu paatkļūdot) drukājot ārā tās cepumiņu vērtības...

Link to comment
Share on other sites

Tici man, bet scriptaa klludas nav tas jau reaali straadaa kaadu menesi. Kaut kas ar konfiguraciju, bet nesmu neko mainijis tapec nezinu kur ko mekleet. Varbuut tas deell win2000 ??? Cik saprotu tad vinjsh neuztaisa kukiju, bet kaa tas iespejams??? <_<

Link to comment
Share on other sites

Es gan parasti, paarinstalleejot apachi, conf failus saglabaaju... Nezinu, man uz w2k viss griezhaas ljoti normaali.... toties atkal uz viena *ux servera PHP sessions diivainaa kaartaaa uzvedas stipri kreisi..... you never know :)

bet parasti vaina ir tieshi pashaa kodaa vistulbaakajaa, visneiedomaajamaakajaa veidaa... reizeem var pusdienu pavadiit debagojot & beigaas izraadaas, ka toch kaut kur 2 simboli jaapamaina un viss....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...