Jump to content
php.lv forumi

Kaa Lai Noraada, Ka Path Buus No Root?


Joe de Frenky

Recommended Posts

Nu izlasīju, izlasīju jau reizes 7, bet diemžēl esmu par stulbu lai saprastu. (Un tas tā nav 1. reizi.)

 

Varbūt cien. KING varētu paskaidrot kāpēc include("/path..."); nerullē, un ko lai dara.

 

Vēl man jautājums vai var norādīt un includot arī .php failus no ne apache root direktorijas? Failus kurus var izsaukt tikai serveris, useris pie tiem netiek?

 

Vai šis griezīs?

Link to comment
Share on other sites

Nu izlasīju, izlasīju jau reizes 7, bet diemžēl esmu par stulbu lai saprastu. (Un tas tā nav 1. reizi.)

 

Varbūt cien. KING varētu paskaidrot kāpēc include("/path..."); nerullē, un ko lai dara.

 

Vēl man jautājums vai var norādīt un includot  arī .php failus no ne apache root direktorijas? Failus kurus var izsaukt tikai serveris, useris pie tiem netiek?

 

Vai šis griezīs?

Atkarīgs arī no tā kā nokonfigurēts serveris:

 

pamēģini šitā:

 

<code><font color="#000000">
<font color="#0000CC"><?php </font><font color="#006600">include </font><font color="#CC0000">'D:/usr/local/apache/wwww/test/test.php'</font><font color="#006600">;</font><font color="#0000CC">?>
</font>šitās pēdiņas ' nevis " :)</font>
</code>

8. A2=Y, A1=Y, A1z=Y<br>

 

p.s. šitās pēdiņas '

:D

Link to comment
Share on other sites

Visupirms jau vajadzeetu redzeet kaadu Eroru tev izmet kad tu taisies includeet caur to globaalo pathu..

 

Viens no variantiem - php ir safemodee un tu meegjini inkludeet failu kas atrodas aarpus open_basedir noraadiitaas direktorijas vai arii nesakriit faila owneri ..

Sudiigi ir variantaa ja ir atsleegti PHP erori (laikam uz ema.lv taa bija) tad tikai vari mineet kas pa vainu..

Vai arii meegjinaat attieciigam skriptam priekshaa pielikt:

 

<? error_reporting(E_ALL ^ E_NOTICE); ?>

 

Bet taa atbildot uz tavu otro jautaajumu includes notiek servera pusee un failiem nav jaatrodas webdirektorijaa (t.i. tie var nebuut pieejami no klienta puses ar paarluuku)..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...